Blederija Waterfall
Blederija vodopad

Komentar je napisan: 22. decembar 2018.
izmogugla-pbozin
Vojvodina, Srbija
Uzbudljivo

Komentar je napisan: 10. septembar 2020.
baratis69

Komentar je napisan: 10. septembar 2020.

Vredi otici i posetiti vodopad,mi smo išli iz Kladova odličnim novim putem za Brzu Palanku,gde je skretanje za selo Reka i put vas vodi dalje ka vodopadu.Imali smo srece jer su par dana pre taj put izravnali,mada postoji avantura prelaska preko izuzetno uskog mosta ili vožnja preko potoka!Voda kod vodopada je izuzetno hladna,nije za kupanje,ali je priroda lepa.

Datum aktivnosti: avgust 2020.
Hvala korisniku baratis69
Komentar je napisan: 22. decembar 2018. sa mobilne aplikacije

Opština Kladovo, u Borskom okrugu je sklop istorije i prirode koja se retko viđa na jednom mestu… Od hidroelektrane Đerdap, Kazana, pa do Trajanove table i ostataka njegovog mosta samo su neki od primera ovdašnje lepote. Ali, najmanje je poznato ono najlepše. ( članak je na mojoj veb-stranici - link u profilu )

Datum aktivnosti: avgust 2018.
2  Hvala korisniku izmogugla-pbozin
Komentar je napisan: 8. maj 2019.

Datum aktivnosti: maj 2019.
Komentar je napisan: 26. jul 2020.

Datum aktivnosti: jul 2020.