Komentar je napisan: 20. novembar 2019.

Hotel Đerdap, je ogroman relativno stari hotel koji spolja ne obećava, ali iznutra je renoviran i lepo uređen. Najpogodniji je za seminare, poslovna putovanja i svadbe. Ima dovoljno sala i prostorija za održavanje istih. Hrana je vrlo ukusna i raznovrsna. Sobe su čiste i lepo uređene. Spremačice su vam svaki dan na usluzi. Sve je čisto i osoblje je vrlo ljubazno. Svaka preporuka. U okolini ima dovoljno turističkih atrakcija da se obiđu, tako da preporučujem ovaj hotel za siguran i udoban smeštaj. Imam samo jednu zamerku, u sobi kojoj sam ja bila nije bilo dovoljno utikača na zidu. Bio je jedan iza noćnog ormarića i visio je iz zidana žicama a drugi je bio u kupatilu, i to je to. A bila sam u trokrevetnoj sobi. Wifi u hotelu je odličan, ali treba paziti rumunska mreža je jača. Isklljučite amutomatsko biranje mreže.

Savet za sobu: Tražite sobe sa pogledom na Dunav.
Datum boravka: septembar 2019.
  • Tip putovanja: Putovao/la je poslovno
Hvala korisniku Gvinevir
Komentar je napisan: 10. novembar 2018.

Ako već ne možete da potrošite 7000RSD na noćenje u Aquastar-u, ovde se za oko 3000RSD može prenoćiti. Higijena nije toliko loša, ali je strašno da 2018. godine dobijete čaršav i ćebe iz prošlih vremena - s obzirom da nema vojnog roka, eto prilike da se proba isto. Lokacija je odlična kad ste već u Kladovu, a osoblje standardno ljubazno. Kontinentalni doručak je skroman, ali ukusan.

Datum boravka: oktobar 2018.
  • Tip putovanja: Putovao/la je poslovno
Hvala korisniku DevetiPutnik
Komentar je napisan: 24. septembar 2018. sa mobilne aplikacije

Hotel u kome radnici prodaju sobe za 30€-50€
Rezervacija ne znaci apsolutno nista telefonom, obavezno traziti potvrdu mail-om inace moze se desiti da je neko na recepciji vase sobe dao nekom drugom uz “odgovarajucu nadoknadu”.

Javasluk obican

Datum boravka: septembar 2018.
Tip putovanja: Putovao/la je poslovno
Hvala korisniku Nikola K
Komentar je napisan: 14. jun 2018.

Boravila sam u ovom hotelu krajem maja 2018. kao učesnik seminara. Soba u kojoj smo koleginica i ja bile smeštene je na V spratu. Od ukupno osam spratova, prva tri su renovirana a ostali su u jako lošem stanju.U vrlo skučenim sobama postavljena su po tri kreveta a postoji samo jedan manji orman širine police za knjige, u koji kad okaćite stvari na ofinger, ne može da se zatvori. TV prijemnik je nemoguće koristiti jer nema daljinski upravljač (objašnjenje sa recepcije je da su ih učenici koji su bili na ekskurziji bacali kroz prozor!). Sobe nisu klimatizovane. Kupatilo je prilično ruinirano, wc šolja razbijena, curi voda ispod kade, oseća se vrlo intezivan neugodan miris iz kanalizacije. U takvim uslovima radi vrlo ljubazno osoblje, koje pokušava da pomogne gostima, koliko je to moguće. Hrana je obilna, raznovrsna i ukusna.
Hotel je na odličnoj lokaciji, i velika je šteta ako ostane u ovakvom stanju.

Datum boravka: maj 2018.
Hvala korisniku LjiljaR
Komentar je napisan: 16. april 2018. sa mobilne aplikacije

Hotel spolja izgleda mnogo losije od onog sto zaista nudi. Celokupno osoblje je fantasticno, usluzno i prijatno, trude se da se osetite kao kod kuce.Sobe nista posebno ali su prostrane, ciste, kupatilo osrednje. Pogled fantastican iz bilo koje sobe. Hrana- ah hrana. Fantasticna i po principu samoposluzivanja , vrlo lepo dekorisano i ogroman izbor jela, sa sve vocem i dezertima. Sve je preukusno. Sve pohvale za kuvare.Organizacija i profesionalizam na zavidnom nivou. Obavezno posetiti.

Datum boravka: april 2018.
Tip putovanja: Putovao/la je sa prijateljima
Hvala korisniku ivanad415