“Rapsodija ukusa”

Konoba Nikola
Rangiran na 2. mestu od 17 Restorani u Stobrec
Opcije za ručavanje: otvoreno noću, rezervacije
Opcije za ručavanje: otvoreno noću, rezervacije
Komentar je napisan: 24. februar 2021.

Ukusno, prefinjeno, prava morska hrana za sve ljubitelje dobrog ukusa. Osoblje ljubazno, ambijent vrlo prijatan. Zaista smo uzivali! Sve preporuke.

Datum posete: septembar 2020.
Hvala korisniku Ivana-Petrovic2410

Komentar je napisan: 18. avgust 2020.

Tuna carpaccio, kapešante brutalis-nikad bolje jeo, cikla na muci (škamp zamotan u tikvicu i zapečen na ciklinim klicama i mladim matovilcem), pašta taman aldente sa vongolama i file šampjera uz tempuru buće s povrćem iz woka. Znam da zvuči pretenciozno, ali bolje nisam jeo dugo, dugo, dugooo... Pametnom dosta.

Hvala korisniku Antoni B
Komentar je napisan: 26. novembar 2019.

Ovdje dolazim svaki put kad sam u Splitu, zaista vrijedi. Hrana je pripremljena s ljubavlju. Carpaccio od tune za 10, a zatim pasta sa kozicama, na kraju kolac od sira. Naravno i vinska karta, probrana vina. Probati obavezno.

Hvala korisniku sadikk888
Komentar je napisan: 7. oktobar 2019. sa mobilne aplikacije

Savrsena obiteljska vecera!!! Riba svjeza, blitva kao doma, pomadore najbolje na svijetu! Usluga simpaticna! Hvala na predivnoj veceri povodom rodendana mog supruga! ovo nam je vec postala tradicija!
Vidimo se sljedece godine na istoj ovoj pasteti od lososa&kozica... izmedu ostalih divnih jela!

Datum posete: septembar 2018.
Hvala korisniku 564brigitap
Komentar je napisan: 1. mart 2019. sa mobilne aplikacije

Best fish restaurant in Croatia . Puno puta smo posjetili restoran Nikola u Stobrecu ali uvijek je riba izuzetno svjeza a priprava izuzetna. Zaista restoran za svaku preporuku i ludost je proci kroz Split a ne posjetiti naseg Nikolu.

Datum posete: mart 2019.
1  Hvala korisniku Energomobil

Putnici koji su gledali informacije o mestu Konoba Nikola gledali su i

Split, Splitsko-dalmatinska županija

Split, Splitsko-dalmatinska županija
Trogir, Splitsko-dalmatinska županija

Konoba Nikola – bili ste tamo? Ispričajte nam utiske!