Ferry Kamenari-Lepetane
Jeftino, a korisno

Komentar je napisan: 17. maj 2017.
pedja20162017
Novi Sad, Srbija
Feribot

Komentar je napisan: 23. februar 2017.
mi_ov966

Komentar je napisan: 17. maj 2017.

Ova trajekt veza je za svaku preporuku! Cena je 4.5 evra za putnički automobil, pesaci ne placaju nista. Nema zastoja, sve funkcionise besprekorno. Nisam cekao ni 5 minuta, vec sam stigao na red. Moj auto je dosta nizak (Skoda Oktavija), ali su se momci trudili da se ne osteti prilikom ulaska i izlaska, zaista preporučujem ovakvu vrstu precice za obilazak Boke Kotorske.

Datum aktivnosti: maj 2017.
1  Hvala korisniku pedja20162017
Komentar je napisan: 23. februar 2017. sa mobilne aplikacije

Uigrana ekipa po svim kriterijima. Poštuju korisnike, tačni i relativno skupi. Zamjeram naplatu za bicikle. I priželjkujem most na Verigama ili nekoj lokaciji blizu.

Datum aktivnosti: februar 2017.
Hvala korisniku mi_ov966
Komentar je napisan: 30. jul 2016.

Trajekt jako važan za Boku Kotorsku. Skraćuje put izmedju Herceg Novog i Budve, cena je 2,5 eura za automobil, putnici ne plaćaju.

Datum aktivnosti: jun 2016.
12  Hvala korisniku Jassy014
Komentar je napisan: 7. mart 2020. sa mobilne aplikacije

Datum aktivnosti: oktobar 2019.
Komentar je napisan: 23. februar 2020.

Datum aktivnosti: april 2019.