“Pasta!”
Komentar o hotelu BUBA pasta & salad bar

BUBA pasta & salad bar
Rangiran na 11. mestu od 37 Restorani u Pančevu
Komentar je napisan: 16. decembar 2019.

Kvalitet na mestu, hrana vrhunska! Dovoljno širok izbor jela da vam dugo ne dosadi ovo mesto. Odlazim već par godina redovno, još uvek uživam. Atmosfera uglavnom prijatna i mirna. Sve pohvale!

Hvala korisniku Dakela44

Komentar je napisan: 11. maj 2019. sa mobilne aplikacije

Na stranici stoje pogrešne cene u cenovniku. Trenutne su više za oko 20%.
Poručila sam cezar salatu telefonom u 21.01h, pokupila je u 21.15h. Jako je siromašna, bljutava i nije bilo dresinga. Račun naravno, nisam dobila. Poslala sam svoj komentar, slike i video u inbox stranice kako ih ne bih odmah javljno okrivila. Dotični gospodin koji odgovara na poruke je tek posle sat vremena našao za shodno da odgovori na poruke, iako ih je sve video u roku od par minuta. Kako kaže, salata mu deluje u redu i preliv se verovatno slegao na dno jer je dugo stajala. Dugo? Ni 15 min! Promešala sam salatu više puta misleći da je dresing stavljen na jedno mesto, ali nije.
Pored toga, pokušava i da me okrivi kako sam gledala stari cenovnik iz 2017, a ne novi. Kako sam mogla da znam da je jelovnik koji stoji u sekciji “meni” pogrešan, a da negde zatrpane u galeriji postoje fotografije novog? Nisam mogla. Još jednom se izvinjavam što moja gatara ne radi vikendom, pa nisam uspela da je pozovem da pogleda u pasulj i kaže mi koji je jelovnik važeći.
Pošto je gospodin admin facebook stranice nastavio da bude arogantan, objavila sam svoju recenziju javno, a onda dobila komentar: “Doticna gleda stari jelovnik iz 2017. Dresing je od stajanja spao na dno, salata mora da se konzumira odmah jer ce usahnuti kao i svaka salata. Porcija je kao i svaka unapred razmerena i sastavljena u skladu sa receptom.” koji je nakon kratkog vremena zatim i obrisan. Izgleda da čak ni ne stoje iza svojih reči, neprofesionalno. Iz tog razloga navela sam i vreme kada sam poručila i pokupila svoje jelo, a dotični je slike, video i komentar dobio u 21.18h.
Kako sam dobila i kompliment da sam bezobrazna, onda ću stvarno to i biti, pa ću ostaviti svoju recenziju javno na svakom mestu na internetu gde se pojavljuje Buba Salad Bar.
Prijatno svima koji budu jeli na mestu koje ne poštuje svoje mušterije, ne izdaje račune i ima loše recepte.

1  Hvala korisniku anevenn
Komentar je napisan: 5. oktobar 2018.

Restoran koji nudi kvalitetnu pastu u prijatnom ambijentu uz pristupačne cene.Nedaleko je roštilj koji će zadovoljiti svačiji ukus. Uvek ukusno i sveže spremljeno.

1  Hvala korisniku WWerka
Komentar je napisan: 21. avgust 2018. sa mobilne aplikacije

Dovoljno reći...klopa kod BUBE je uvek bila vrhunska. U svako doba dana i noći, kad god ste ogladneli nema razloga da razmisljate.

1  Hvala korisniku Snezana Z
Komentar je napisan: 5. avgust 2018. sa mobilne aplikacije

Odlicna klopa. Svaka preporuka. Dobar roštilj i sendviči. Takodje imaju pored drugi objekat koji nudi vegetarijanski obrok.

1  Hvala korisniku Neletaksista

Putnici koji su gledali informacije o mestu BUBA pasta & salad bar gledali su i

BUBA pasta & salad bar – bili ste tamo? Ispričajte nam utiske!