“Uzivo svirka.”
Komentar o hotelu Klub Dvoriste

Klub Dvoriste
Rangiran na 3. mestu od 37 Restorani u Pančevu
Komentar je napisan: 16. februar 2017.

Čaroban enterijer, super atmosfera i divna muzika me uvek privuku da ovde provodim svoje dane i večeri!
Volim da sredom slušam tamburaše, pijuckam vince. Odusevljen sam idejom da se u Klubu Dvoriste mogu nedeljom cuti zvuci dzeza.

Datum posete: oktobar 2016.
Hvala korisniku magelan2016

Komentar je napisan: 26. januar 2017. sa mobilne aplikacije

Dvoriste je mesto za svaciji ukus! Topla preporuka !!! Hrana odlicna i drugacija! Zimi kamin i tamburice ili dzez, leti savrseno dvoriste koje pruza osvezenje u svakom smislu!

Hvala korisniku Ivana M
Komentar je napisan: 23. januar 2017.

Nedejom u restoranu Dvoriste, postoji tradicijonalni banaski rucak, to je nesto predivno.
Prijatan enterijer, kao i osoblje vas sigurno nece ostaviti ravnodusnim.
Toplo vam svima preporucujem Klub dvoriste, siguran sam da cete se lepo provesti.
Sava Bukinac

Hvala korisniku savabukinac
Komentar je napisan: 17. januar 2017. sa mobilne aplikacije

U ''Dvoristu'' je usluga odlicna, prostor je pun ukrasa i posebnog stila, ukusni banatski rucak je moja najveca preporuka. Sva jela su ukusna i pazljivo pripremljena. Odomacenost i umetnost su svuda po ''Dvoristu''

Datum posete: decembar 2016.
Hvala korisniku Maps689888
Komentar je napisan: 16. januar 2017.

Lepo uredjeno mesto, sredjeno sa ukusom. Hrana je odlicna, posluga jako prijatna. Letnja basta je zaista predivna, a i zimi je unutra sasvim ok. Kamin mestu daje narocitu draz tokom zime. Dopada mi se i muzika uvece, uvek ima za svakoga po nesto...

Hvala korisniku Vesnaja

Putnici koji su gledali informacije o mestu Klub Dvoriste gledali su i

Pančevo, Vojvodina
Pančevo, Vojvodina

Klub Dvoriste – bili ste tamo? Ispričajte nam utiske!