“Najbolji kolači u gradu”
Komentar o hotelu Restaurant Poco loco

Restaurant Poco loco
Rangiran na 1. mestu od 37 Restorani u Pančevu
Komentar je napisan: 23. avgust 2017. sa mobilne aplikacije

Ako želite da probate najbolje kolače i torte idi u ovaj restoran.Majstori svog zanata koji prate evropska dešavanja i inovacije na ovom polju nude vam pored slatkih i slane poslastice.Najbolja preporuka je da su bili odabrani među puno restorana da prave torte i ketering za kraljevsko venčanje u Beogradu.

Hvala korisniku Jelena2139
Bojana S, Owner objekta Restaurant Poco loco, je odgovorio/la na ovaj komentarOdgovor je poslat: 13. septembar 2017.

Draga Jelena,

Hvala vam puno na pohvalama!

Veliki pozdrav

Komentar je napisan: 11. jul 2017.

Kvalitet hrane, usluga i ambijent je na vrhunskom nivou. Bašta je nadkrivena i ima bazenčić sa ribama, šaranima mislim. Svaka pohvala. Vredi obići.

Datum posete: mart 2017.
Hvala korisniku BokanicGoran
Bojana S, Manager objekta Restaurant Poco loco, je odgovorio/la na ovaj komentarOdgovor je poslat: 13. septembar 2017.

Hvala puno!

Komentar je napisan: 26. april 2017.

Veoma često sam odlazila u restoran, sve je bilo vrhunski, I hrana I usluga I ambijent....ali malo su popustili u kvalitetu...mi I dalje naručujemo torte

Datum posete: avgust 2016.
Hvala korisniku Jelena2004
Poco_loco_Pa, Manager objekta Restaurant Poco loco, je odgovorio/la na ovaj komentarOdgovor je poslat: 25. maj 2017.

Draga Jelena,
Hvala na pohvalama! Nadamo se da ćemo popraviti utisak! Veliki pozdrav

Komentar je napisan: 21. mart 2017.

Fenomenalna hrana i prelepa atmosfera, izuzetno specifična. Usluga je dobra, a kolači su fenomenalni. Preporučujem za posetu.

Datum posete: decembar 2016.
Hvala korisniku machkemale

Hvala vam puno na divnom komentaru! Veliki pozdrav!

Komentar je napisan: 20. novembar 2016. sa mobilne aplikacije

Posetio sam restoran sa devojkom, bili smo na veceri. Hrana je bila preukusna, sve pohvale za kuvara. Osoblje ljubazno, kvalitetna usluga, lep enterijer. Cene malo iznad proseka za Pančevo, ali su ipak u skladu sa kvalitetom. Sve u svemu vredi posetiti.

Datum posete: novembar 2016.
Hvala korisniku Savic1804

Hvala puno na komentaru! Veliki pozdrav

Putnici koji su gledali informacije o mestu Restaurant Poco loco gledali su i

Pančevo, Vojvodina

Restaurant Poco loco – bili ste tamo? Ispričajte nam utiske!