“Obavezno posetiti”
Komentar o hotelu Borneo-Pizzeria

Borneo-Pizzeria
Rangiran na 4. mestu od 37 Restorani u Pančevu
Komentar je napisan: 24. avgust 2017.

Borneo-meni najdraze mesto. Smesten u srcu grada na 100m od gradskog parka sa prijatnim ambijentom,ljubaznim i profesionalnim osobljem i fantasticnoj hrani pravi je raj za ljubitelje dobrog ukusa.
Za sve one koji vole morsku hranu savetujem, ne preskacite punjene lignje a ljubitelji slatkog zalogaje nikako ne bi trebali ispustiti priliku da uzivaju u Home Roshe ukusu.

Hvala korisniku Somborac

Komentar je napisan: 26. jul 2017. sa mobilne aplikacije

Super usluga,odlicna hrana,veoma dobar ambijent. Konstantne inovacije u restoranu. Za svaku preporuku

Datum posete: jul 2017.
Hvala korisniku Nebojsa M
Komentar je napisan: 2. jul 2017. sa mobilne aplikacije

Jedno od najboljih mesta u gradu kada je hrana u pitanju. Mnogim strancima sam preporučio i svi su bili prezadovoljni. Obožavam njihove pice,hlepčiće, salate, sendviče i da ne nabrajam više...sve! Odlično osoblje,dobra atmosfera,prijatna muzika,pristojne cene. Apsolutno preporučujem!

Datum posete: april 2017.
Hvala korisniku Neletaksista
Komentar je napisan: 27. april 2017.

restoaran koji se nalazi u samom centru u pešačkoj zoni, prijatnog ambijenta sa dobrom hranom ali ne I uslugom. ipak vredi otići...

Datum posete: februar 2017.
Hvala korisniku Jelena2004
Komentar je napisan: 18. januar 2017.

Sta god da narucite u ovom restoranu necete pogresiti. Hrana je ukusna,osoblje ljubazno,cene prihvatljive. Sve preporuke.

Datum posete: oktobar 2016.
Hvala korisniku Somborac

Putnici koji su gledali informacije o mestu Borneo-Pizzeria gledali su i

Pančevo, Vojvodina
Pančevo, Vojvodina

Borneo-Pizzeria – bili ste tamo? Ispričajte nam utiske!