“Pristojno”
Komentar o hotelu Borneo-Pizzeria

Borneo-Pizzeria
Rangiran na 4. mestu od 37 Restorani u Pančevu
Komentar je napisan: 15. januar 2021.

Čisto blistavo sve, ljubazno osoblje, pastu ne preporučujem. Prekuvani rezanci sa kačkavaljem umesto parmezana.

Datum posete: januar 2021.
Hvala korisniku Jedi_moli_voli

Komentar je napisan: 21. septembar 2020. sa mobilne aplikacije

Enterijer restorana je zanimljiv. Stolovi su malo bliže postavljeni što se mog ukusa tiče. Veoma bogat meni. Posebno bi izdvojila pizzu sa vrganjima koju sam tu prvi put probala. Pored Pizze i ostala hrana je bila ukusna i lepo servirana. Cene su više u odnosu na druge slične restorane.

Datum posete: septembar 2020.
Hvala korisniku Vesna050502
Komentar je napisan: 22. maj 2020.

Da moze da se stavi 0, to bi bila ocena! Salju dostavu preko Potrcka, a on ni nakon 2h ne dostavlja!

Datum posete: maj 2020.
Hvala korisniku 762mima_
Komentar je napisan: 23. decembar 2019.

Odlicna klopa i ambijent.U samom graskom jezgru .Klopa je super kao i usluga..Paste i pice su odlicne.Preporuka topla

Hvala korisniku 46milanap
Komentar je napisan: 6. avgust 2019.

Uslužno i prijatno osoblje, dobra i ukusna hrana, velike porcije. Uživanje je večerati u njihovoj bašti, ali i unutra.

Datum posete: mart 2019.
Hvala korisniku Vesna Z

Putnici koji su gledali informacije o mestu Borneo-Pizzeria gledali su i

Pančevo, Vojvodina
Pančevo, Vojvodina

Borneo-Pizzeria – bili ste tamo? Ispričajte nam utiske!