“Baš tako, prosečno.”
Komentar o hotelu Vetrenjača

Vetrenjača
Rangiran na 2. mestu od 37 Restorani u Pančevu
Komentar je napisan: 13. oktobar 2016. sa mobilne aplikacije

Ovaj restoran pored Tamiša ima divnu baštu i rustičnu centralnu prostoriju u restoranu. Ostale prostorije su vrlo skromne i jednostavne, gotovo da nemate utisak da ste izašli iz svoje trpezarije. Konobari su vidno iskusni, spremni da preporuče, ali hrana je jednolična. Šta god da je naručeno ima toliko puno narendanog sira odozgo, da ne razaznajete šta tačno jedete. Kao što rekoh, prosečno.

Datum posete: novembar 2015.
Hvala korisniku MelinaR290

Komentar je napisan: 13. oktobar 2016.

Predivan restoran, sa odličnom hranom, profesionalnim i ljubaznim osobljem.Lokacija restorana je pored reke. Sve preporuke.

Datum posete: maj 2016.
Hvala korisniku Crepajac
Komentar je napisan: 11. septembar 2016. sa mobilne aplikacije

Sve preporuke. Mesto gde uzivate. Profesionalizam za svaku pohvalu, hrana je vise nego ukusna, a basta restorana je na samoj obali reke. Za vise informacija, proverite sami.

Datum posete: septembar 2016.
1  Hvala korisniku Igor T
Komentar je napisan: 5. septembar 2016.

Ovaj restoran pruža odličnu hranu, ljubazno osoblje, prijatan ambijent, kako u zatvorenom prostoru, tako i leti u bašti. Najradije posećujem Vetrenjaču i toplo je preporučujem.

Datum posete: avgust 2016.
1  Hvala korisniku Viktorija M
Komentar je napisan: 19. jul 2016.

Divan restoran, sa prelepom baštom i specifičnim ambijentom. Sva hrana koju sam probala je odlična, a usluga na najvišem mogućem nivou. Preporučujem od srca.

Datum posete: avgust 2015.
2  Hvala korisniku machkemale

Putnici koji su gledali informacije o mestu Vetrenjača gledali su i

Pančevo, Vojvodina
Pančevo, Vojvodina

Vetrenjača – bili ste tamo? Ispričajte nam utiske!