“Za sve prilike”
Komentar o hotelu Vetrenjača

Vetrenjača
Rangiran na 2. mestu od 37 Restorani u Pančevu
Komentar je napisan: pre 3 nedelje sa mobilne aplikacije

Restoran na šetalištu. Uvek dobra klopa, nema greške. Za sve vrste poseta porodično, u paru ili poslovni obed.
Često nema mesta. Cena povoljno.
Preporuka. Prelepo u bašti, ali i unutra je lepo.

Hvala korisniku Explore66543810878

Komentar je napisan: 21. septembar 2020. sa mobilne aplikacije

Restoran se nalazi na keju u Pančevu. Enterijer je zanimljivo uređen. Po meni stolovi su gusto postavljeni. Podseća na neke starinske kuće. Bašta je prostrana i gleda u šetalište pored Tamiša. Porcije su obilne. Hrana je ukusna, ali ništa autentično. Rade uglavnom na rezervaciju što mi se ne sviđa.

Hvala korisniku Vesna050502
Komentar je napisan: 9. jun 2020. sa mobilne aplikacije

Ovde sam mnogo puta dolazio. Mogu da kažem da je prelepo i preukusno. Pohvaljujem ovaj restoran,sve je bilo super. Dajem ocenu odlično

Datum posete: jun 2020.
Hvala korisniku lazarenko123
Komentar je napisan: 15. mart 2020.

Definitivno najbolji restoran u Pancevu! Prijatan ambijent, savrsena hrana i servis koji je i vise od savrsenog! Menadzer i svi konobari vise nego profesionalni….vrlo prijatni, ljubazni i u svakom trenutku spremni da vam pomognu i usluze! Restoran sa 5 star servisom! Ucinili su da nam rucak bude zaista prijatan!

Datum posete: mart 2020.
Hvala korisniku DanyDPb
Komentar je napisan: 11. februar 2020. sa mobilne aplikacije

Sve je bilo ok, sem trepavice u kafi, ali su ispravili. Porcije su ogromne, sve je ukusno. Konobari su uslužni. Jeli smo belu čorbu, koja je bila puna mesa, pritom smo imali osećaj kao da jedemo iz lonca, zbog obima dubokog tanjira. Piletina Mocarela je izvrsna, služe se taljatele sa mozarelom, uz piletinu sa rolovanom slaninom - 300 grama. Niko od nas prisutnih nije uspeo da pojede svoju porciju.

Hvala korisniku Vesna Z

Putnici koji su gledali informacije o mestu Vetrenjača gledali su i

Pančevo, Vojvodina
Pančevo, Vojvodina

Vetrenjača – bili ste tamo? Ispričajte nam utiske!