“Divno mesto za vecernje sate”
Komentar o hotelu Klub Svetskih Putnika Kruzer

Klub Svetskih Putnika Kruzer
Rangiran na 15. mestu od 37 Restorani u Pančevu
Opis: Klub svetskih putnika Cruiser je mesto gde mozete da uzivate u najboljoj kafi u gradu i fantasticnom pogledu na Gimnaziski trg. Kod nas mozete da provedete nezaboravne trenutke sa prijateljima uz kvalitetne koktele i program koji imamo gotovo svake veceri. Cekamo vas!
Komentar je napisan: 24. avgust 2017.

Smesten u mirnom delu grada a opet u samom centru predstavlje pravi izbor za sve kojim je potrebno da u prijatnom ambijentu uzivaju u miru koji taj deo grada pruza.

Datum posete: jun 2017.
Hvala korisniku Somborac
mixer_pancevo, Owner objekta Klub Svetskih Putnika Kruzer, je odgovorio/la na ovaj komentarOdgovor je poslat: 26. avgust 2017.

Hvala puno na lepim recima, drago nam je da Vam je bilo lepo. :)

Komentar je napisan: 20. novembar 2016. sa mobilne aplikacije

Kao što sam napisao u naslovu komentara, od ambijenta do usluge - savršen kafe - klub! Odlična usluga, profesionalno, a istovremeno nasmejano i ljubazno osoblje. Uživali smo u najboljoj kafi u gradu, a kasnije i u osvezavajucem Nefiltriranom Staropramen tocenom pivu. Drugačiji od drugih, enterijer uredjen sa stilom i u skladu sa samim imenom kluba - SVETSKI.

Datum posete: novembar 2016.
Hvala korisniku Savic1804
mixer_pancevo, Manager objekta Klub Svetskih Putnika Kruzer, je odgovorio/la na ovaj komentarOdgovor je poslat: 25. novembar 2016.

Hvala puno!

Komentar je napisan: 11. decembar 2019.

mixer_pancevo, Owner objekta Klub Svetskih Putnika Kruzer, je odgovorio/la na ovaj komentarOdgovor je poslat: 12. decembar 2019.

Komentar je napisan: 25. jul 2019.

mixer_pancevo, Owner objekta Klub Svetskih Putnika Kruzer, je odgovorio/la na ovaj komentarOdgovor je poslat: 26. jul 2019.

Komentar je napisan: 19. oktobar 2018. sa mobilne aplikacije

Datum posete: oktobar 2018.
mixer_pancevo, Owner objekta Klub Svetskih Putnika Kruzer, je odgovorio/la na ovaj komentarOdgovor je poslat: 20. oktobar 2018.

Putnici koji su gledali informacije o mestu Klub Svetskih Putnika Kruzer gledali su i

Klub Svetskih Putnika Kruzer – bili ste tamo? Ispričajte nam utiske!