Danas 1.put

Meni se muzika sviđa, extra za žurke, boja vode predivna, voda bistra i čista 👍. Ima slanih i... pročitajte više

Komentar je napisan: 12. avgust 2019.
frrrrr2015
ove godine UZAS!

Komentar je napisan: 14. oktobar 2016.
mira957

Komentar je napisan: 14. oktobar 2016.

Ove godine smo sa rodjacima iz inostranstva letovali na Jazu pa smo zeleli da im pokazemo ovu predivnu plazu koju smo duzi niz godina posecivali suprug i ja.Za razliku od prethodnih godina kada je plaza bila vrlo cista,sa mnostvom razlicitih lezaljki i suncobrana za iznajmljivanje (imali su cak i one sa baldahinima),2 plazna bara sa odlicnom hranom i uslugom na plazi (donosili su nam kafu i pice na stocice koji su bili sastavni deo plaznog mobilijara)...kada smo ozareng lica doveli rodjake na ovu plazu,zelela sam da propadnem u zemlju od sramote(kao da sam ja licno nesto skrivila-:) ).Lezaljke sa baldahinima su bile tuzni kosturi,na plazi ni jedne lezaljke i suncobrana,djubreta na sve strane,skinuti delovi terasa jednog plaznog bara koji je imao restoran-terasu sa lezaljkama direktno iznad predivne ,ciste,pavetne morske vode,nigde pedalina za iznajmljivanje...jednom recju UZAS!Radio je samo plazni bar na desnom delu plaze,a bolje i da nije jer je bio prljav sa neljubaznim osobljem.Onaj na levoj strani plaze koji je nekada bio ukras ovog dela,sa dobrom hranom i ljubaznim osobljem je bio u nekoj vrsti pripreme za rad...videli smo neke osobe koje su se tu "vrtele",ali smo od njih doziveli veliku neprijatnost kada smo pokusali da na kratko pozajmimo jednu stolicu kako bi invalid odmorio (to je bio nas gost iz inostranstva i koji se tesko spusta u sedeci polozaj na pesak zbog problema sa kukovima).Bukvalno su nam oteli stolicu i na nasu molbu i objasnjenje zasto nam je potrebna ,kao i da smo spremni i da platimo upotrebu,dobili smo vrlo ruzne komentare povisenim tonom.Sa nama je bilo i male dece koja su se silno radovala pesku,plicaku i mogucnosti da se provozaju pedalinom,ali smo se posle jednog kratkog plivanja,pokupili i vratili na plazu Jaz.Ja sam osetila potrebu da se izvinjavam za nesto sto nije moja greska,ali sam gostima unazad par godina opisivala ovu predivnu plazu,a oni su tog dana samo mogli da ponesu gorak ukus i ruznu sliku.I pored moje zelje da ubedim ljude da se u Crnoj Gori sve promenilo na bolje,ovakvi primeri kvare utisak...Prirodne lepote se unistavaju,a ruzna slika "putuje svetom".

Datum aktivnosti: jun 2016.
Hvala korisniku mira957
Komentar je napisan: 24. jul 2019. sa mobilne aplikacije

Datum aktivnosti: jul 2019.
Komentar je napisan: 21. jul 2019.

Datum aktivnosti: jul 2019.
Komentar je napisan: 9. jul 2019.

Datum aktivnosti: jun 2019.
Komentar je napisan: 6. septembar 2018. sa mobilne aplikacije

Datum aktivnosti: septembar 2018.