“Veliki izbor vina i hrane”
Komentar o hotelu Restoran Kod Pirocanca Pirot

Restoran Kod Pirocanca Pirot
Rangiran na 7. mestu od 16 Restorani u Pirotu
Komentar je napisan: 15. decembar 2019. sa mobilne aplikacije

Veliki izbor vina i hrane, ukusna hrana, posebno pohovane pilece grudi sa susamom, lovacka snicla i piletina specijal pirocanac. Odlican provod subotom sa tamburasima. Sve pohvale

1  Hvala korisniku ak11995

Komentar je napisan: 21. septembar 2019.

Po preporuci valjda logicno svratili sa letovanja i puni utisaka otisli dalje.Hrana im je malo reci odlicna.Nenametljivi,savrseni za saradnju,cene vise nego skromne.
Probajte kobasice dimljeno domace meso sirevi,pregrst salata,pravo uzivanje.Imate sve pohvale od mene i supruge,Malo je takvih...

1  Hvala korisniku NESKO22
Komentar je napisan: 3. jun 2019.

Steta je sto samo nismo mogli da rezervisemo sto za veceru jer kad smo rucali sve nam je bilo potpuno jasno..Preporuka sta za pojesti ,sta za popiti,,Vrhunski stekovi,Vrhunska crvena vina na tocenje
SVE JE JEDNOM RECJU IDEALNO
SVE PREPORUKE ZA OVAJ DE LUX RESTORAN

Hvala korisniku MAXIMEUROPA
Komentar je napisan: 22. april 2019. sa mobilne aplikacije

Ne znam odakle bih počela... Da li od usluge, dočeka, najljubaznijih konobara ili od kuhinje? Pripremili ste najukusniju piletinu koju sam ikada probala (specijalitet Vaše kuće), najukusnije salate, perfektno začinjene, izuzetan pekarski krompir i uvek vruće, mekane somune. A onda je na red došao desert. Fantastične palačinke u šatou i neopisivo dobar sufle, koji ću jesti samo i isključivo kod Vas! Jedno veliko BRAVO za gospodina Novicu! Vaš restoran je oličenje Vas, Vašeg truda, ulaganja i svega što ste gradili godinama! Hvala Vam na svemu!!!

Datum posete: april 2019.
1  Hvala korisniku laddyk2019
NovicaS27, Vlasnik objekta Restoran Kod Pirocanca Pirot, je odgovorio/la na ovaj komentarOdgovor je poslat: 5. maj 2019.

Iskreno,hvala puno od srca❤

Komentar je napisan: 15. mart 2019.

Odlicna i predobra kuhinja
Specijaliteti iz ovog kraja,vrhunski rostilj,odlicna ponuda Srpskih vinarija koju malo gde mozeti naci i u mnogo vecim gradovima..
BRAVO I ZA ENTERIJER!!

Datum posete: mart 2019.
1  Hvala korisniku evropejac

Putnici koji su gledali informacije o mestu Restoran Kod Pirocanca Pirot gledali su i

Pirot, Centralna Srbija

Restoran Kod Pirocanca Pirot – bili ste tamo? Ispričajte nam utiske!