Najniže cene boravka
Booking.com
Priceline
30 US$
View deal
Besplatno otkazivanje do 22.04.21.
Rezervišite odmah, platite pri boravku
Agoda.com
Cene pružaju naši partneri i one predstavljaju cene sobe po noćenju, uključujući sve poreze i naknade kojih su naši partneri svesni. Više detalja potražite od partnera.
Komentar je napisan: 22. jun 2020.

Fenomenalan ja bih nazvala mini hotel koji je za svaku preporuku!!Na putu ka grckoj svratili smo u Pirot na prenociste.Preko bookinga smo napravili rezervaciju i sve je bilo u redu.Domacin izuzetno ljubazan.Sobe modernog tipa sa cistim sobama i toaletima.MESTO JE ZA SVAKU PREPORUKU SA DOBROM CENOM.
SAM CENTAR GRADA.
Sve u svemu zasluzuje VELIKU OCENU

Savet za sobu: Soba 102 preporuka za porodicu 4 osoba
Datum boravka: jun 2020.
Hvala korisniku MicaIssa
Komentar je napisan: 14. januar 2020.

Apartmani za svaku preporuku, sve je cisto i na vrhunskom nivou, osoblje prijatno i ljubazno, hrana u restoranu veoma dobra i ukusna, cene su pristupacne, tolaeti uredni higijenski, kreveti veoma udobni i preporucljivi za porodicu, sve pohvale.

Datum boravka: januar 2020.
1  Hvala korisniku veljkopetrovic75
Komentar je napisan: 14. januar 2020.

Svartili smo usput i prespavali u ovom novom hotelu.Sve je na vrhunskom nivou.Sobe su veoma ciste i velike a kreveti pravi hotelski veliki i udobni.U sklopu objekta je i predivan restoran sa predivnim stekovima i ponudom vina.Osoblje je veoma ljubazno.
Cene su veoma,veoma pristupacne!!!!!Strogi centar grada sa parkingom za nas auto.
POSETITI OBAVEZNO!!!!

Savet za sobu: objekat je u strogom centru grada sa parkingom i najboljem restoranu u njihovom gradu.
Datum boravka: januar 2020.
1  Hvala korisniku JamesFrixon001