“✅💯”
Komentar o hotelu Ladna Voda

Ladna Voda
Rangiran na 13. mestu od 17 Restorani u Pirotu
Komentar je napisan: 14. novembar 2020. sa mobilne aplikacije

Djubek..vruća pogača..sarmice u vinovoj lozi..gulaš..punjene suve paprike..domaća rakija.Good prices for perfect quality

Hvala korisniku sakiandmaki

Komentar je napisan: 22. oktobar 2020.

Konobar naplati cenu visu nego sto je u jelovniku. Ne donese racun. Onda jos na to jos i pogresno sabere racun. U svoju korist naravno. Sramota! Ne preporucujem nikom

1  Hvala korisniku ninnana
Komentar je napisan: 15. jul 2020. sa mobilne aplikacije

Sasvim prosečno. Očekivali smo ukusnije i bolje objašnjeno od strane konobara. Cene prosečne za uslugu možda i previsoke

1  Hvala korisniku jevtans
Komentar je napisan: 12. januar 2020. sa mobilne aplikacije

Etno kafana u okviru pirotskog muzeja gde su snimljeni delovi Zone Zamfirove i Ivkove slave. Tradicionalna pirotska hrana.

Hvala korisniku BozidarKostic
Komentar je napisan: 16. avgust 2019.

Iako je restoran bio prazan nisu zeleli da nam posluze pica.

Tek smo kasnije shvatili da su nas Pirocanci upozorili na ovaj restoran gde Bugarima sluze losu hranu, kradu i gde su vrlo neljubazni.

Izbegavajte ovaj restoran u sirokom luku.

2  Hvala korisniku Radule V

Putnici koji su gledali informacije o mestu Ladna Voda gledali su i

Pirot, Centralna Srbija

Ladna Voda – bili ste tamo? Ispričajte nam utiske!