“Interesantno ”
Komentar o hotelu Kraljev Cardak

Kraljev Cardak
Rangiran na 2. mestu od 16 Restorani u Pirotu
Komentar je napisan: 15. decembar 2019. sa mobilne aplikacije

Simpatičan restoran, odlinačna rakija i interesantan hrana. Osoblje jako simpatično .
Odlična punjena vešalica

Hvala korisniku Quest649030

Komentar je napisan: 21. septembar 2019.

Vracali smo se iz Bugarske i preko TripAdvisor-a smo pronasli ovo mesto. Kada smo dosli ipred restorana, pitali smo se da li uopste radi. Spolja izgleda prilicno neugledno. A onda otvaranjem vrata ulazite u predivnu kafanicu sa dusom. Unutrasnje dvoriste pretvoreno u prijatnu bastu. Osoblje predusretljivo, regulisali su cak i placanje parkinga. Hrana je zaista ukusna, porcije velike, ali bez neke fensi dekoracije.Cene vrlo pristojne. Na kraju smo dobili na poklon kolac.SVE PREPORUKE! Ukoliko budemo opet bili u Pirotu, svakako cemo im biti gosti.

Hvala korisniku Bogostra
Komentar je napisan: 17. avgust 2019.

Pravo iznenadjenje. Osoblje veoma ljubazno i nenametljivo, a uvek tu kada vam zatreba.
Sirevi.....vrh, lepinja vruca, a rostilj....socan i veoma ukusan. Ambijent divan, kao u nekom "cardaku ni na nebu ni na zemlji". Rekao bih da smo se osecali kao kod kuce....toplo preporucujem svima.!!!!!

Hvala korisniku bcucuz
Komentar je napisan: 16. avgust 2019.

U neposrednoj blizini Muzeja Ponisavlja nalazi se ovaj restoran odlicne hrane i ljubaznog osoblja. Zasluzili su svaku pohvalu. Toplo ga preporucujemo.

Hvala korisniku Radule V
Komentar je napisan: 7. avgust 2019.

Vrhunska kafana sa najboljom hranom na svetu, izuzetnom uslugom i savršenim ambijentom. Mesto gde uživaju sva čula.

Hvala korisniku mmarinkovic68

Putnici koji su gledali informacije o mestu Kraljev Cardak gledali su i

Pirot, Centralna Srbija

Kraljev Cardak – bili ste tamo? Ispričajte nam utiske!