“Komentar”
Komentar o hotelu Kafana 3

Kafana 3
Rangiran na 5. mestu od 16 Restorani u Pirotu
Komentar je napisan: 4. avgust 2020.

Ako se nađete u Pirotu, sve preporuke za ovu kafanu. Sam lokal ne deluje mnogo privlačno, ali verujte odlična je!!! Nekad enterijer zavara i to je upravo slučaj sa ovim lokalom. Hrana, usluga, brzina...sve je odlično. Cene sasvim pristojne. Jedan fini ručak za četvoro mi platili oko 3000.

Hvala korisniku Bojana D

Komentar je napisan: 19. januar 2020.

Ako zelite nesto osim rostilja svratite na dimljene kolenice, butkice, telece repove, pohovani kackavalj...

Datum posete: januar 2020.
Hvala korisniku BozidarKostic
Komentar je napisan: 11. oktobar 2017. sa mobilne aplikacije

Ako želite da posetite pravu kafanu, sa odlicnom hranom, dobrom uslugom i vise nego korektnim cenama, ovo je pravo mesto.
Ovčarska salata dovoljna za 2 osobe, "ćevap 3" za čistu desetku, svinjska kolenica se topi u ustima.

Datum posete: oktobar 2017.
Hvala korisniku Sonja_Nais
Komentar je napisan: 3. jul 2016. sa mobilne aplikacije

Prijatno i mirno mesto sa odličnom hranom (pogotovo mesom), uslužnim osobljem i vrlo pristojnim cenama.

Datum posete: jul 2016.
Hvala korisniku NiN012013
Komentar je napisan: 11. avgust 2019.

Putnici koji su gledali informacije o mestu Kafana 3 gledali su i

Pirot, Centralna Srbija

Kafana 3 – bili ste tamo? Ispričajte nam utiske!