Booking.com
Priceline
Agoda.com
Cene pružaju naši partneri po sobi sa promenljivim brojem kreveta u skladu sa pravilima objekta, a one predstavljaju cene sobe po noćenju, uključujući sve poreze i naknade kojih su naši partneri svesni. Više detalja potražite od partnera.
Komentar je napisan: 14. februar 2021.

Odnos cene i kvaliteta su odlični! Ljubazno osoblje, sobe odlične, bazen ok. Hrana vrhunska! Lokacija onako, mada realno i na samom Rudniku nema ništa. U koliko želite odmor, mirnu šetnju i dobru kolopu - sve preporuke! Sve u svemu mi smo prezadovoljni!

Datum boravka: februar 2021.
Hvala korisniku MariaB8069
Komentar je napisan: 21. januar 2020.

Bazen leden!Dostupan samo jedan, drugi bazen prekriven najlonom,iz izgovor da su bas tog dana menjali grejac I to je potrajalo sva tri dana naseg boravka, hladno gde god da se prodje, kao u vili promaja.

Datum boravka: februar 2019.
Hvala korisniku MixMicka
Komentar je napisan: 11. novembar 2019.

Krajem oktobra 2019. proveli smo 5 dana u vili Etna. Ljubazno i nenametljivo osoblje, ukusna hrana, prijatan ambijent sa dosta slika i negovanih biljaka. Bili smo u martu, ponovo smo se vratili zbog prijatnog ambijenta i osoblja. Realno sagledate uslugu i cenu i onda ne dajete neprimerene zamerke.Meni se u ovom objektu sviđa dvortište sa mediteranskim biljkama i totemima a lepo vreme nam je omogućilo uživanje u šetnjama, popodnevnoj kafi na suncu. Ako imate potrebu da se odmorite uz dobru knjigu, šetnju u prirodi i plivanje u bazenu, ovo je dobar izbor.

Datum boravka: oktobar 2019.
Hvala korisniku Snezana V
Komentar je napisan: 26. jul 2019.

Od samog ulaza, preko restorana, hodnika, baste i soba promice poaucina, nered i nehigijena. Sobe pune memle, vlage i teskoh vazduha, No krenimo redom: Sam ulaz neuredjen i porljav po principou pogledaj prag pa ces sve znati o domacinu. (Koga usput receno sve ovo ne interesuje i ne dotice)... Paucina na sve strane cak i po umetninama koje su vredne za pogledati, po svim coskovima, ulazima i hodnicima. Cistacice ne obilaze sobe, ne ciste i ne manjaju peskire, pravi haos. Sobe su male a u kupatilo nemate gde da ostavite sampon a ni sapun, osvetlenje prilicno slabo. Cistacice jedino peru i prostiru neki ves koji ne menjaju a pogotovo ne peskire. Za pet dana boravka jednom na moje insistiranje je konobarica dosla da zameni pekire. Kuhinja prosecna, pola sa jelovnika ne mozete poruciti, kvalitet prosecan a cene iznad proseka. Psi se setaju oko bazena i izmedju stolova dok jedete i skacu vam u krilo, a dlake lete po jelu na sve strane.
Jedina svetla tacka su konobari koji su vredni ljubazni i nemocni da ucine vise... Pohvale za bazene kako otvoreni tako zatvoreni... Sve ovo sam predocio gazdi no njegova reakcija je bila kao da je primio sve pohvale... Sve u svemu UZASNO...

Savet za sobu: Pogled dobar, sobe na juznoj strani su mirnije ali pune memle (vlage), kupatila neuredna napukla daska, ne radi vodokotlic...
Datum boravka: jul 2019.
  • Tip putovanja: Putovao/la je sa partnerom
1  Hvala korisniku Shak1961
Komentar je napisan: 3. jul 2019.

Prostrane sobe, cist i velik bazen, prelep unutrašnji bazen i spa, hrana odlična, osoblje više nego ljubazno. U slobodno vreme možete igrati bilijar, stoni tenis i stoni fudbal.
Odličan odnos cene i kvaliteta. Sve pohvale!

Datum boravka: jun 2019.
  • Tip putovanja: Putovao/la je poslovno