“Fantastičan pogled. Usluga, hrana i smeštaj jako loši!”
Komentar o hotelu Kapetan Mišin breg

Kapetan Mišin breg
Rangiran na 2. mestu od 7 Restorani u Donjem Milanovcu
Komentar je napisan: 28. jul 2020.

Izuzetno loše iskustvo!
U odabiru ovog mesta prevarile su me fotografije zaista lepih scenskih prizora koje se pružaju sa ovog etno- kompleksa i naizgled bogate trpze. Isto tako, pokazalo se je da je greška što pre rezervisanja smeštaja nisam proverio recenzije prethodnih gostiju ovog prenoćišta.
Centralna figura,verovatno vlasnik,ovog objekta je starija, prilično arogantna, žena koja odiše nekom negativnošću. Pri prvom razgovoru odmah je krenula da se žali na prethodne goste koji joj nisu bili po volji.
Smeštaj je bio očajan!
Vlažna i neprovetrena soba, prašina i paučina po uglovima prostorije, i nepromenjena posteljina od prethodnih gostiju. Televizor nije radio.
Večera je bila grozna i ohlađena! Samo su nas poslužili sa onim što je ostalo od ručka, bez ikakvog osećaja za gostoprimstvo.
Za doručak su nam servirali Vlaške mekike sa industrijskim margarinom i kupovnim džemom.
Platili smo prilično skupo za celokupno lošu uslugu!
Vlasnica ovog mesta je očigledno zalutala u turizam i ugostiteljstvo....
Vaš "Dunavski ugođaj" potražite na drugom mestu!

Datum posete: jun 2020.
1  Hvala korisniku Pustolov01

Komentar je napisan: 18. jun 2020.

Vlasnica vrlo neprijatna, nepristojna i nekulturna. Prvo na ulazu nikoga nema, kasnije srecemo baku koju pitamo da li mozemo da posetimo kompleks, naravno ona odobrava. Lutajuci za domacinom da se raspitamo o imanju, nigde nikog nismo nasli. Na izlazu nas docekuje ljutita vlasnica , propituje kako smo usli, ko nas je pustio, bas neprijatna osoba. Zato nikakva preporuka za ovakav docek. Katastrofa.

Datum posete: jun 2020.
1  Hvala korisniku Vesna V
Komentar je napisan: 18. novembar 2019.

Desetak prijatelja se uputilo na izlet u Đerdapsku klisuru. Hvala našem vodiču Zokiju što nas je odveo na ovo bajkovito mjesto. Nakon posjete Lepenskom viru završili smo gladni na proplanku s divnim vidikom i još boljom uslugom. Uz gastronomske delicije iskusili smo i topao doček domačina Žike i njegove obitelji. Posebne pohvale za medovaču i naravno pohane koprive. Šareni zalogaji su opravdali izgled i zadovoljili nepce. Domače vanilice su nam pružile energiju za nastavak puta, iako bi najradije ostali zaigrani na proplanku između skulptura vještog domačina Žike i muzeja vina. Svakako se moramo vratiti na ovo mistično mjesto!

Hvala korisniku sanja1234567
Komentar je napisan: 9. septembar 2019.

Interesantna lokacija za predah kroz obilazak, inače divne prirode. Lep je pogled, ima mesta za odmor.
Pošto nisu restoran, može se jesti samo ako ste zakazali, inače je po osobi jelo i piće 1400 din. Lepo su izgledali specijaliteti, ali nam je rečeno da možemo da jedemo ako nešto ostane posle grupe iz autobusa koja je upravo stizala. Nismo čekali ostatke :)

Hvala korisniku ljilja41
Komentar je napisan: 20. april 2019. sa mobilne aplikacije

Svratili da pojedemo nesto, vrlo neljubazna osoba pojasnjava da ovo nije restoran. Ne bih preporucio ni u najvecem ludilu.

Datum posete: april 2019.
Hvala korisniku ZORAN1978

Putnici koji su gledali informacije o mestu Kapetan Mišin breg gledali su i

Majdanpek, Centralna Srbija
Donji Milanovac, Centralna Srbija

Kapetan Mišin breg – bili ste tamo? Ispričajte nam utiske!