“Restoran da, smeštaj ne”
Komentar o hotelu Lepenac

Lepenac
Rangiran na 4. mestu od 7 Restorani u Donjem Milanovcu
Komentar je napisan: 4. avgust 2020.

Restoran je dobar, riblja čorba je odlična. Što se tiče prenoćišta, dobro porazmislite - dok sam ja tamo boravio bile su organizovane privatne proslave sa glasnom muzikom koje su narušavale mir i onemogućavale odlazak na spavanje u normalno vreme.

Hvala korisniku UrosVelickovic

Komentar je napisan: 17. jul 2020.

Za svaku pohvalu,osoblje ljubazno,hrana ukusna,pogled fantastičan! Deca su uživala kao i mi "matori" :-)

Hvala korisniku anchy82
Komentar je napisan: 7. jun 2020. sa mobilne aplikacije

Restoran za svaku preporuku.ljubazno osoblje ,brza usluga,ukusna domaća hrana.Bilo nas je šestoro i sve sto smo jeli bilo je.sveže ukusno i riba i meso.Posebno preporučujemo miročki sir na grilu. Atmosfera je domaćinska i oseća se da iza svega stoji jedna porodica koja vodi restoran sa ljubavlju.

Datum posete: jun 2020.
Hvala korisniku MajaE86
Komentar je napisan: 26. maj 2018.

Šta reći, najbolji restoran sa prenoćištem u samom srcu Srpske rivijere na predivnoj obali Đerdapskog jezera. Kihinja odlična sa Negotinskim vinima. Obavezno posetiti

Datum posete: maj 2018.
Hvala korisniku vladimirdjuric400
Komentar je napisan: 22. maj 2018. sa mobilne aplikacije

Predivan ambijent, preukusna domaća hrana, divni i vedri konobari, domaćinska atmosfera. Vruća lepinja koja osvaja...

Datum posete: maj 2018.
Hvala korisniku AndreaRINS

Putnici koji su gledali informacije o mestu Lepenac gledali su i

Donji Milanovac, Centralna Srbija

Lepenac – bili ste tamo? Ispričajte nam utiske!