Rezervišite po najnižoj ceni sa ovih sajtova
Booking.com
Cene pružaju naši partneri i one predstavljaju cene sobe po noćenju, uključujući sve poreze i naknade kojih su naši partneri svesni. Više detalja potražite od partnera.
61 rezultat
Komentar je napisan: 15. avgust 2017. sa mobilne aplikacije

Nas izbor ove godine je bio savrsen sami smo pronasli mesto gde cemo provesti svoj godisnji odmor i uzivati sa cerkom i bas smo se odusevili sa puno toga sto nas je docekalo u Budimliji .Ono sto nam je bilo najvaznije je urednost i mir sto smo i dobili posle toga smo se iznenadili sa kuhinjom i vrednim kuvarom ,a sve ostalo je bilo divno i puno toga smo uspeli da naucimo od vodica Lazara,madjionicara,glumica i glumca iz Loznice i na kraju naseg divnog odmora Ruski slikar nas je zamoli da napravi portret nase cerke i to nam je bio slag na ovoj divnoj torti.Ako budemo u mogucnosti vidimo se opet

Hvala korisniku Ambassador428612
FilipVucetic, General Manager objekta Klub Budimlija, je odgovorio/la na ovaj komentarOdgovor je poslat: 28. avgust 2017.

Poštovana,

Hvala Vam na izdvojenom vremenu da napišete ovaj divan komentar. Osoblje je takođe uživalo imajući vas kao goste i prenosime pozdrave celokupnog kolektiva. Svako dobro.

Komentar je napisan: 15. avgust 2017. sa mobilne aplikacije

Prošle godine smo po prvi put posetili ovaj divan kompleks i zbog fenomenalne usluge,hrane i ophodjenja osoblja prema gostima,ove godine se podrazumevao vikend u Budimliji. Tamo se osećamo jako prijatno i uzivamo u svim sadržajima koje kompleks pruža. Vrlo rado ćemo se i naredne godine tamo odmarati.

Hvala korisniku Natasa B

Draga Nataša,

Hvala Vam na lepim rečima. Vidimo se i naredne godine.

Komentar je napisan: 9. avgust 2017. sa mobilne aplikacije

Sa porodicom sam boravila na odmoru u julu ove godine. Svi nosimo jako lepe utiske. Sobe su prostrane, čiste i sve imaju pogled na bazen. Pansionski restoran je nov, hrana je jako ukusna, za doručak je švedski sto sa mahom domaćim jelima, za ručak je izbor između 2 jela a večera je takođe švedski sto gde svako može da nađe po nešto (roštilj, salate, paste, brusketi, itd). Svakog dana je organizovan raspored animacije, pre podne se ide u šetnje a popodne su aktivnosti za decu. Uveče se puštaju filmske projekcije ili imaju predstave uživo, deca su bila oduševljena. Sve je čisto i na svom mesto, osoblje jako ljubazno. Ukoliko vam treba frižider u sobi recepcija će se potruditi da vam isti obezbedi kao u našem slučaju. Bez zamerki, čista 10-ka.

Hvala korisniku Aleksandra V

Draga Aleksandra,

Hvala na izdvojenom vremenu da napišete recenziju o Klubu Budimlija. Izuzetno nam je zadovoljstvo pročitati komentar kao što je Vaš. Nadam se da se vidimo i naredne godine.

Generalni Menadžer

Komentar je napisan: 20. april 2017.

Predivno mesto za familije sa decom. Cisto, uredno usluga fantasticna. Obavezno preporucujem posetu vodopadu koji je zaista prava atrakcija. Mesto fantasticno za familiju sa decom, jer ima puno sadrzaja za decu. Vraticemo se opet

Datum boravka: avgust 2016.
  • Tip putovanja: Putovao/la je sa porodicom
5  Hvala korisniku gojad02
FilipVucetic, General Manager objekta Klub Budimlija, je odgovorio/la na ovaj komentarOdgovor je poslat: 23. april 2017.

Poštovana gojad02,

Hvala Vam na izdvojenom vremenu da napišete ovaj komentar i na lepim rečima.

Naš kompleks posebnu pažnju posvećuje upravo deci i drago nam je da je Vaša porodica provela lepe trenutke kod nas. Ove sezone imaćemo animatora i nov sadržaj za decu tako da smo sigurni da će deca još više uživati. Radujemo se budućem susretu.

Komentar je napisan: 12. april 2017. sa mobilne aplikacije

Mislim da nema dovoljno lepih reči kojima bi se moglo opisati ovo mesto. Udoban i čist smeštaj, odlična hrana, prelepa priroda i veoma ljubazno osoblje su glavni preduslovi za savršen odmor. Moju porodicu i mene su u potpunosti osvojili, tako da ćemo se družiti i u buduće, a svoja iskustva smo preneli mnogim prijateljima, koji će, siguran sam, ubrzo i sami uživati u svim lepotama ovog mesta.

Datum boravka: septembar 2016.
Hvala korisniku BorkoB16
FilipVucetic, General Manager objekta Klub Budimlija, je odgovorio/la na ovaj komentarOdgovor je poslat: 13. april 2017.

Dragi Borko,

Hvala Vam što ste izabrali Budimliju za Vaš odmor i što ste ostavili ovako divan komentar.

Naši zaposleni daju sve od sebe da budu na usluzi. Vaš komentar je velika nagrada za naš rad. Za nas nema većeg uspeha nego kada nas naši gosti preporučuju svojim prijateljima. Radujemo se našem sledećem viđenju.