“Jedan odlicna večera u prelepom okruzenju....”
Komentar o hotelu Restoran Lovački Raj

Restoran Lovački Raj
Rangiran na 3. mestu od 15 Restorani u Aranđelovcu
Komentar je napisan: 27. avgust 2017. sa mobilne aplikacije

Jednan skriveni dragulj sa izvanrednim izborom hrane. Restoran je u etno-lovackom dekoru sa izvanrednom ponudom hrane i jos boljom poslugom.
Ljubav prema zanatu i poridičnim poslavanjem se oseca u energiji dobrih domacina.
Moja supruga i ja smo narucili dve porcije svinjskih rebaraca, i pored ljubaznog upozorenja mladog domaćina da su porcije dosta velike, mi smo ostali pri našoj odluci. Ogromna porcija prelepog mesa i domaceg pire krompira, kupus salata, pečena lučena ljuta paprika i domaci hleb su u jednom trenutku poceli dominirati našom trpezom. Moramo napomenuti da smo vise hrane (upakovane) poneli nego što smo mogli savladati na mestu zločina:))).
Hrana i doživljaj su bili jedinstveni. Veoma rado bi smo mogli preporučiti ovo mesto svim dobrim ljudima koji cene kvalitetnu hranu i domaćinsku uslugu.

Personalu restorana: hvala vam na odlicnoj hrani, fantasticnoj usluzi i jako, jako velikom gostoprimstvu.

Živeli i svako dobro
Saša&Nataša

1  Hvala korisniku 412sasad

Komentar je napisan: 13. maj 2017.

Prilokom boravka u Hotelu Izvor u aranđelovcu imao sam priliku da posetim Lovački raj. Za restoran i gazdu mogu reći samo reči hvale. Prelep ambijent, odlična usluga i vrhunska hrana. Ukoliko ste u blizini ne smete propustiti ovaj restoran. Jednostavno nezaborvno mesto. Dolazimo ponovo prvom prilikom.

Datum posete: septembar 2016.
Hvala korisniku Bojan T
Komentar je napisan: 18. april 2017.

Doći u Aranđelovac i ne posetiti ovaj restoran prava je šteta. Izuzetno ukusna hrana pripremljena na tradicionalan način. Porcije velike, jedna dovoljna za dve osobe.
Pre 15 meseci prvi put smo boravili u Aranđelovcu i ovom restoranu. Od onda smo se nekoliko puta vraćali u Aranđelovac samo da bi ponovo uživali u specijalitetima Lovačkog raja.
Restoran je smešten u šumi i vredi se pomučiti doći do njega. Usput postoje table koje vas vode do restorana. Do restorana postoji asfaltiran put i parking ispred. Da bi bolje uživali u hrani preporučujem da peške odete do njega.

Datum posete: april 2017.
4  Hvala korisniku tanjadjs
Komentar je napisan: 4. decembar 2016.

Porodicni restoran, ljubazni vlasnici. Domaci hleb, domaca hrana, slatkisi iznenadjenja. Vredi posetiti ovaj restoran

Datum posete: novembar 2016.
1  Hvala korisniku Aranđelovac K
Komentar je napisan: 18. septembar 2016. sa mobilne aplikacije

Odlicna hrana kao i usluga, uvek je zanimljivo probati nesto novo. Sve preporuke ! Mnogo zanimljivih stvati u meniju koje jedva cekam da probam sledeci put :)

Datum posete: septembar 2016.
Hvala korisniku Aleksagruja

Putnici koji su gledali informacije o mestu Restoran Lovački Raj gledali su i

Aranđelovac, Centralna Srbija
Aranđelovac, Centralna Srbija

Restoran Lovački Raj – bili ste tamo? Ispričajte nam utiske!