Rezervišite po najnižoj ceni sa ovih sajtova
Priceline
eDreams
Booking.com
ZenHotels.com
Prikaži svih 6 povoljnih ponuda
Cene pružaju naši partneri i one predstavljaju cene sobe po noćenju, uključujući sve poreze i naknade kojih su naši partneri svesni. Više detalja potražite od partnera.
Komentar je napisan: 22. jul 2017.

Jedno vece posetila sam hotel Izvor sa prijateljima.Bili smo u basti hotela na veceri.OKruzenje je lepo cene astronomske,Uskuga na nivou,Slusali divnu muziku.Vazduh sa Bukulje nas je osvezavao.Sve u svemu lepo

Datum boravka: jul 2017.
  • Tip putovanja: Putovao/la je sa prijateljima
Hvala korisniku Nada L
Hotel_Izvor, Menadžer za odnose sa gostima objekta Hotel Izvor, je odgovorio/la na ovaj komentarOdgovor je poslat: 26. jul 2017.

Postovani,

Zahvaljujemo na objavi pozitivnog komentara. Veoma nam je drago da ste zadovoljni uslugom, hranom i atmosferom u basti hotela IZVOR. Pozivamo Vas da nas posetite jos mnogo puta u svojstvu gosta hotela. Uvereni smo da Vase zadovoljstvo pruzenom uslugom nece izostati.

Hotel IZVOR, Menadzer odnosa sa gostima

Komentar je napisan: 11. jul 2017. sa mobilne aplikacije

Hotel mi se jako svideo sto se tice usluge, hrane i pica. Sa sobama nisam zadovoljna. Bili smo smesteni u jako maloj sobi, krevetac je bio u hodniku sobe. S obzirom na toliko zvezdica i takav luksuz ipak trebaju porodice da smeste u makar malo vece sobe. Doslovno nismo mogli da se okrenemo koliko nije bilo mesta. Sto se tice samog hotela jako je lep ambijent. Preskupo je kad uzmes sve u obzir. Vecera i dorucak su mnogo dobri, nisam nikad bolju ponudu videla. Ne zna covek sta bi jeo koliko ima svega...bazeni su isto om, cisti, voda je topla. Bazen za decu bi mogao da bude topliji i onaj veliki bazen. Mi smo se kupali u jednom manjem bazenu u kojem je bila toplija voda. Osoblje je ljubazno, izuzev onih koji rade u restoranu. Tamo zapravo rade studenti koji su primljeni na praksu pa im se bas i ne radi, ali sve u svemu jedno lepo iskustvo. U prizemlju hotela se nalazi igraonica za decu.

Datum boravka: septembar 2016.
Hvala korisniku gala011
Hotel_Izvor, Menadžer za odnose sa gostima objekta Hotel Izvor, je odgovorio/la na ovaj komentarOdgovor je poslat: 14. jul 2017.

Postovani,

Zahvaljujemo na vremenu koje ste izdvojili kako bi objavili komentar. Drago nam je da ste zadovoljni boravkom u hotelu, kao i sto se pohvalili ponudu hrane i SPA&Wellness centar.
Predlazemo Vam da ubuduce rezervisete "superior sobu" koja je primerenija za boravak porodice i sadrzi spavacu i dnevnu sobu.
Vezano za Vas komentar o radnicima u restoranu, uveravamo Vas da su nadlezni menadzeri upoznati i da ce uraditi sve kako bi radnici restorana unapredili odnos prema klijentima.
Nadamo se da cete uskoro ponovo posetiti hotel IZVOR i biti potpuno zadovoljni pruzenom uslugom.

Hotel IZVOR
Menadzer odnosa sa gostima

Komentar je napisan: 20. jun 2017. sa mobilne aplikacije

Bio sam do sada bar 5 puta tamo. Generalno, nema boljeg hotela u Srbiji, ne racunam Beograd.
Cisto je, ljubazni su, sve moze.
Ipak, cene nisu ni da oteraju manje zahtevne, ni da osiguraju vrhunsko zadovoljstvo. Orijentisani su ka kongresnom turizmu, pa tada obicni gosti padnu u drugi plan.
Obroci radnim danima ne mogu da se porede sa vikendima. Valja poraniti na dorucak posto pred kraj umesto prsute jedete parizer.
Vikendima isti broj zaposlenih pa je guzva. Ne sporim da su ljubazni i rade, jednostavno ih nema dovoljno. Do masaze skoro nemoguce doci - prevelik prostor, a jedan maser.
Momcima koji hendluju automobile i prtljag sve pohvale.
Kao da je nepoznato kad je checkout, pa je broj recepcionara isti kao i celog dana.
Malo te sitne organizacije nedostaje, ali ipak cu rado otici ponovo.
To sve malo da poprave i mislim da bi opravdali cenu i zasluzili i vise od 4+.

Datum boravka: mart 2017.
1  Hvala korisniku SaleBgd
Hotel_Izvor, Menadžer za odnose sa gostima objekta Hotel Izvor, je odgovorio/la na ovaj komentarOdgovor je poslat: 26. jun 2017.

Postovani,
Zahvaljujemo na vremenu koji ste izdoviji ostavljajuci ovako pozitivan komentar. Zahvaljujemo sto ste pohvalili nase kapacitete, ukusnu hranu, Spa&Wellness centar i ljubazno osoblje.

U nadi da cete veoma skoro ponovo biti nas gost, srdacno Vas pozdravljamo.

Hotel IZVOR
Menadzer odnosa sa gostima

Komentar je napisan: 6. jun 2017. sa mobilne aplikacije

Čist, uredan, ljubazno osoblje, hrana SAVRŠENA, apartmani prostrani, čisti namešteni sa ukusom. Bazeni čisti, veliki, temperatura vode idealna. Hotel za pravo uživanje. Jedina zamerka što i ako piše da je skakanje u bazen,korišćenje lopti, ulazak u patikama,cipelama zabranjeno odrasli i deca to rade, a niko od zaposlenih ih ne opominje. Ostalo je sve savršeno.

Datum boravka: jul 2016.
Hvala korisniku 1979ORO
Hotel_Izvor, Menadžer za odnose sa gostima objekta Hotel Izvor, je odgovorio/la na ovaj komentarOdgovor je poslat: 12. jun 2017.

Postovani,

Prvo hvala na lepim komentarima koje ste naveli. Sto se tice zamerki imacemo to u vidu i prenecemo kolegama u SPA centru da vise obrate paznju. Svaka dobronamerna sugestija nam znaci u segmentu usluga da budemo jos bolji, hvala jos jednom.

Srdacan pozdrav, Hotel IZVOR Menadzer odnosa sa gostima

Komentar je napisan: 13. maj 2017.

Hotel o kome mogu reći sve najlepše. Odlične sobe, čistoća na visokom nivou, hrana izvrsna, osoblje prijatno, usluga fenomenalna. Ovo je hotel u koji treba otići i uživati. Aaaa da nesmem zaboraviti fenomenalan akva park. Hotel je ne za peticu več za čistu desetku.

Datum boravka: septembar 2016.
  • Tip putovanja: Putovao/la je poslovno
Hvala korisniku Bojan T
Hotel_Izvor, Menadžer za odnose sa gostima objekta Hotel Izvor, je odgovorio/la na ovaj komentarOdgovor je poslat: 23. maj 2017.

Postovani,
Zahvaljujemo na vremenu koje ste izdvojili kako bi objavili ovako pozitivan komentar.
Drago nam je sto uslugu hotela ocenjujete kao fenomenalnu, a sam hotel kao mesto za uzivanje.
Ocekujemo Vas kao dragog gosta jos mnogo puta u buducnosti.

Hotel IZVOR, Menager odnosa sa gostima