341 rezultat
Komentar je napisan: 17. septembar 2020. sa mobilne aplikacije

bili smo sa porodicom 5 dana u avgustu. imam samo reči hvale. preljubazno osoblje, hrana super, bazeni ekstra (voda je topla, bazeni se greju)...igraonica pod konac, sve radi, sve blista, uveče kuglanje za decu... deca su uživala, a i mi...
cene hrane i pića na bazenu-beogradske, sasvim ok...
jedva čekam da se vratim ponovo ❤️❤️❤️❤️❤️

Hvala korisniku madaaj
A Hoteli, Other objekta Hotel Izvor, je odgovorio/la na ovaj komentarOdgovor je poslat: 23. septembar 2020.

Poštovana,

Drago nam je da su Vaši utisci ovakvi.
Zahvaljujemo se što ste izdvojili vreme i ocenili naš objekat.
Biće nam zadovoljstvo da ponovo ugostimo Vas i Vašu porodicu.

Hotel Izvor

Komentar je napisan: 9. septembar 2020.

U hotelu smo bili sa detetom od 2,5 godine i to je jedan od lepsih odmora koje smo imali kako zbog celokupnog staff-a, tako izbog fenomenalnih Ane i Tee,devojaka koje rade animaciju dece.Ljubazne, divne i posvecene devojke, hvala jos jednom na divnom iskustvu!

Datum boravka: septembar 2020.
Hvala korisniku Jelcul
A Hoteli, Other objekta Hotel Izvor, je odgovorio/la na ovaj komentarOdgovor je poslat: 11. septembar 2020.

Poštovani,

Zahvaljujemo se na predivnim komentarima.
Vaše pohvale biće prenete osoblju.
Biće nam zadovoljstvo da ponovo ugostimo Vašu porodicu.

Hotel Izvor

Komentar je napisan: 31. avgust 2020.

Što bi moj sin rekao prvi put kada je posetio hotel:"Osećam se bitnijim nego što jesam".
Eto. Takav je osećaj. :)

Imaju sve što vam treba za savršen vikend. Savršen akva park, savršen spa, savršen unutrašnji bazen, predivan ambijent, s ukusom i stilom, fenomenalno osvetljenje unutrašnjeg bazena, ljubazno osoblje.

A mala gužva u toku obroka je normalna. Ljudi su se potrudili da se prilagode situaciji i to ne treba kritikovati. Sve je čisto, zaposleni nose maske i osećate se bezbedno.
Dolazimo ponovo :)

Hvala korisniku GordanaPa

Poštovana,

Najljubaznije se zahvaljujemo na lepim rečima i visokoj oceni.
Drago nam je da trenutna situacija nije uticala na Vaš odmor i da ste se prilagodili, te lepo proveli.
Preostaje da Vas pozovemo da ponovo budete naši dragi gosti.

Srdačan pozdrav za Vašu porodicu!

Hotel Izvor

Komentar je napisan: 19. avgust 2020.

Juce sam dosao iz hotela Izvor nakon petodnevnog odmora, trecu godinu za redom boravim u ovom hotelu pored redovnog odmora na moru. Sto se tice sadrzaja hotela i dalje je Izvor hotel koji najvise nudi i to ne samo u Srbiji. Posluga u pansionskom restorano je konra produktivna jer ljudi stoje zbijeni jedni u druge, bez maski i stvara se neverovatna guzva, cekas na red 15 minuta, uzmes supu i onda se vratis na 15 minutno cekanje na glavni obrok, pa ako hoces desert ili voce opet u red na cekanje, mislim da je samoposluzenje brze i efikasnije, bez obzira na Covid, ovako su vece sanse da se dobije. Decija igraonica renovirana, prelepa, ali radi do 21, pre je bila non stop otvorena, pa kada zavrsis veceru odvedes dete da se igra, sada do 21 nema sanse da se stigne jer cekas u prethodno objasnjenim redovima za veceru do pola 10, minimum, ako se kupas do 7 na bazenima. Spoljasnja igraonica prelepa, takodje novitet za razliku od prosle godine, ali jako mracna, nema osvetljenja, tako da ni ne vidis gde ti je dete dok je u igraonici a ti kao opusteno sedis i pijuckas kafu, osvetlite je... kuglana za 5 dana ni jednom nije radila....bilijar i stoni tenis da. Svakako hotel gde u Srbiji mozes najbolje da potrosis vreme, bez izlaska iz istog.
Pozdrav

1  Hvala korisniku miodrag_cosic
A Hoteli, Other objekta Hotel Izvor, je odgovorio/la na ovaj komentarOdgovor je poslat: 20. avgust 2020.

Poštovani g. Ćosić,

Najljubaznije se zahvaljujemo na divnim rečima.
Raduje nas kad nas pohvale naši stalni gosti.
Što se tiče mera tokom obroka, protokolom se osigurava potrebna higijena i zdravstvena zaštita gostiju i zaposlenih u hotelima i restoranima, čime se izbegavaju rizici od zaraze i osiguravaju se pravila za sigurno obavljanje hotelsko-ugostiteljske delatnosti. Žao nam je svakako što poštovanje procedura ponekad dovede do gužve.
Sve Vaše sugestije biće iznete na redovnom sastanku menadžmenta.
Hvala Vam na razumevanju i nadamo se da ćemo Vas ponovo ugostiti.

Komentar je napisan: 9. avgust 2020. sa mobilne aplikacije

S obzirom da se više puta vraćamo u ovaj hotel,reči su suvišne!
Osoblje uvek ljubazno,hrana fantastična (izmenjen je koncept švedskog stola,zbog covida,oni vam serviraju na tanjir). Higijena na nivou,poštuju se sve propisane mere.
Samo menadžment treba da skreće pažnju gostima,da dok čekaju u redu za hranu stave zaštitne maske,tj da ih ne puste u red dok ih ne stave.Ljudi bukvalno se prilepe uz vas i "dišu za vrat" ne drže distancu što nas koji poštujemo to užasno nervira.
Vidimo se opet!

Hvala korisniku milosavljevic_maca
A Hoteli, Other objekta Hotel Izvor, je odgovorio/la na ovaj komentarOdgovor je poslat: 10. avgust 2020.

Poštovana,

Hvala što ste izdvojili vreme i ocenili boravak u našem hotelu.
Uvek smo ponosni na ovakve recenzije, a kada dolaze od naših stalnih gostiju, to nas posebno raduje.
U vezi sa aktuelnom krizom COVID–19, sprovode se sve mere i preporuke državnih organa, a hoteli su svoje poslovanje profesionalno u potpunosti prilagodili novonastaloj situaciji. Vaše sugestije će svakako biti uzete u obzir.
Preostaje nam da Vas pozovemo da ponovo budete naš dragi gost.

Hotel Izvor Aranđelovac