“Лоше”

Rangiran na 5. mestu od 15 Restorani u Aranđelovcu
Kuhinje: međunarodna
Opcije za ručavanje: rezervacije
Opcije za ručavanje: rezervacije
Komentar je napisan: 17. oktobar 2020.

У посластичарници се пуши.Некада сам ово њима и лично замерио али се ништа није променило.Врло сам протежирао овај ресторан у прошлости али,полако,одустајем.

Hvala korisniku Puki0704

Komentar je napisan: 8. maj 2019. sa mobilne aplikacije

Restoran sa tradicijom za svaku priliku.
Veoma sam zadovoljna. S obzirom da sam bila samo na piću vratiću se ponovo da probam nešto od hrane koju pripremaju.
Atmosfera za pohvalu takođe.

Hvala korisniku Alexgeorgakopoulos
Komentar je napisan: 26. januar 2019.

Ništa naročito. Imali smo proslavu u oktobru 2018. kvalitet hrane nije ni približan nekadašnjem Aleksandru. Konobar je bio ljubazan, predjelo ukusno ali tanko, roštilj osrednji.

Datum posete: oktobar 2018.
Hvala korisniku tripcomo
Komentar je napisan: 11. jun 2018.

Restoran je fino sredjen ali ne odaje u potpunosti utisak ekskluzivnog restorana kakvim zeli da se prikaze. Deo gde je sank, od sale prema toaletu bi trebao biti daleko sredjeniji. Hrana je korektna, a usluga zaista odlicna.

Datum posete: jun 2018.
1  Hvala korisniku BobanMax
Komentar je napisan: 3. decembar 2017.

Hrana je svako veče bila odlična. Meso je sveže i spremljeno fenomenalno. Kelner je bio izuzetno ljubazan i predusretljiv. Za svaku pohvalu. Rado ćemo da dođemo ovde ponovo.

Datum posete: decembar 2017.
Hvala korisniku mihajloz2017

Putnici koji su gledali informacije o mestu Restoran Aleksandar gledali su i

Aranđelovac, Centralna Srbija
Aranđelovac, Centralna Srbija

Restoran Aleksandar – bili ste tamo? Ispričajte nam utiske!