“Kvalitetno!”
Komentar o hotelu Tepuybelgrado

Tepuybelgrado
Rangiran na 4. mestu od 5 Restorani u Dorcol
Opis: Autentični ukus latinoameričke kuhinje. Prvi i jedini venecuelanski streetfood u Beogardu! Sva testa su na bazi originalnog kukuruznog brašna, bez glutena.
Komentar je napisan: 30. novembar 2019.

Naručila sam empanade sa sirom i sa piletinom-sa sirom baš preporucujem jer je svakako dozivljaj zbog sira koji se razvlači,uz to i tortilju sa junetinom-količina mesa pozamašna, meso sveže i preukusno,nikako suvo. Na sve to, cene više nego korektne. Sve pohvale, nadam se da će ostati ovaj kvalitet!

1  Hvala korisniku 875milicap

Putnici koji su gledali informacije o mestu Tepuybelgrado gledali su i

Tepuybelgrado – bili ste tamo? Ispričajte nam utiske!