Booking.com
Agoda.com
Cene pružaju naši partneri i one predstavljaju cene sobe po noćenju, uključujući sve poreze i naknade kojih su naši partneri svesni. Više detalja potražite od partnera.
Komentar je napisan: 1. jul 2020.

Hotel je lep i besprekorno cist.Osoblje je fantasticno.Svi od recepcije,konobara bas svi su fini i extra ljubazni.Nigde necistoce niti prljavstine nema.Sobe se ne ciste automatski svaki dan al ako zatrazis bice ociscenje odmah.U tome ne vidim neki problem.Hrana je ukusna.Sve u svemu kvalitet u skladu sa 3 zvezdice.Ko ocekuje Hilton standard neka ne dolazi u njega.Sve preporuke za ovaj hotel.Odnos cena kvalitet odlican

Datum boravka: jun 2020.
Hvala korisniku Tim R
Komentar je napisan: 22. jun 2020.

Nameštaj u apartmanu istrošen, terasa prljava i neupotrebljiva. Ne menjaju se peškiri i ne čisti soba. Hrana loša. "Konobari" loši. Bazen prljav i neupotrebljiv zbog lokalaca čiju nekulturu osoblje toleriše.
NIKAD VIŠE!

Datum boravka: jun 2020.
Hvala korisniku dragoslavaerdeljan
Komentar je napisan: 15. maj 2019. sa mobilne aplikacije

Bili smo u apartmanu sa dve spavaće sobe,visoko prizemlje,čisto i uredno, nešto stariji nameštaj ali jako udobni dušeci.Veliki minus je grejanje pomocu centralne klime..
Doručak je zaista dobar,večera ipak nešto slabija.
Kompleks je ogroman ali utisak je i ne dovoljno iskorišćen.
Bazen sa toplom vodom je pristojan ali osim toga nema neke razonode za decu,skromna animacija i dvorište sa par sprava za decu..
Generalni utisak je da sve može mnogo bolje samo treba neko da to i pokrene,cena ipak ne prati uslugu za ambijent koji dobijete

Datum boravka: maj 2019.
Hvala korisniku Bojan B
Komentar je napisan: 9. novembar 2018.

bila sam u februaru 2018 i fantasticno se proveli za mele pare. Bazen divan (31C), klopa obilna i preukusna, svi ljubazni, animacija za decu, bioskop za decu, pristojan smestaj, parkic sa trambolinom, toboganom, klackalicama, kosarka, tenis, fudbal, bilijar....za svakoga po nesto! Odlicno za vikend!

Savet za sobu: Bila sam u apartmanu, imao je sudoperu i frizider i djakuzi
Datum boravka: februar 2018.
  • Tip putovanja: Putovao/la je sa porodicom
Hvala korisniku NevenaDeverdekE
Komentar je napisan: 29. septembar 2018.

Moj savet je da zaobiđete hotel Ravni gaj, reklamiraju bazen a u sobi nema tople vode.Objekat je zapušten, teniski teren u travi, a sam hotel se nalazi u sred polja kukuruza, televizor iz prošlog veka, a daljinski ne radi.Jedino iole pristojno je restoran koji služi domaću kuhinju.

Datum boravka: septembar 2018.
  • Tip putovanja: Putovao/la je sa porodicom
4  Hvala korisniku djdautovic