“Odlicna pica”
Komentar o hotelu Pizzeria Restaurant S

Pizzeria Restaurant S
Rangiran na 1. mestu od 1 Restorani u Borca
Komentar je napisan: 18. februar 2021.

Sve pohvale za picu, testo savrseno, bogata pica, preporucila bi pirosku i picu S. Ambijent super, cisto, uredno, basta savrsena za letnje dane , hladovina super

2  Hvala korisniku Tarapetrovic123

Komentar je napisan: 18. februar 2021.

Najjaca pizza u gradu, predivan ambijent. Ima svasta i za svaciji ukus. Definitivno vredno probe, svaka preporuka!!

2  Hvala korisniku DaniloChef121
Komentar je napisan: 18. februar 2021.

Piceriju smo posetili na preporuku naših prijatelja i oduševili smo se ambijentom, uslugom i neverovatnim picama i odličnim domaćim desertima!Svaka čast za ovu oazu u Borči! Radujem se sledećoj poseti!

2  Hvala korisniku Dusanprime
Komentar je napisan: 18. februar 2021.

***** Sve super. I hrana i usluga i atmosfera. Najbolja pizza. Atmosfera prava domacinska. Super mesto.

2  Hvala korisniku Draganau33
Komentar je napisan: 17. februar 2021.

Potpuno neočekivano smo otkrili ovo mesto. Fenomenalna pica, testo, sastojci, sve! Probali smo i pirosku, i nismo verovali kako je dobra. Zivimo na Dorcolu, okruzeni italijanskim restorani ali ne bi nam palo na pamet da cemo sad omiljenu picu naci u Borci. Hvala svima u piceriji, precisto je i mnogo nam je bilo prijatno i bas nam je zelja da ljudi saznaju za ovo mesto.

2  Hvala korisniku Marinarinjo

Pizzeria Restaurant S – bili ste tamo? Ispričajte nam utiske!