“The Best”
Komentar o hotelu Pizzeria Restaurant S

Pizzeria Restaurant S
Rangiran na 1. mestu od 1 Restorani u Borca
Komentar je napisan: 21. februar 2021.

Najukusnija ,najsocnija pizza ...prijatna atmosfera,brza i profesionalana usluga,uvek siguran izbor! ‍

3  Hvala korisniku Radalica123

Komentar je napisan: 18. februar 2021.

Sve pohvale za picu, testo savrseno, bogata pica, preporucila bi pirosku i picu S. Ambijent super, cisto, uredno, basta savrsena za letnje dane , hladovina super

2  Hvala korisniku Tarapetrovic123
Komentar je napisan: 18. februar 2021.

Dečko i ja dosta putujemo po Srbiji i probali smo mnogo specijaliteta iz naših domaćih kuhinja. Mnogo toga nam se svidelo ali nismo se na toliko mesta vraćali, zato što nisu svi imali ono nešto... Ono nešto, što te vraća kilometrima daleko od tvoje kuće samo da bi opet probao to neko jelo. Ova picerija ima upravo to nešto, preukusna jela, fantastičnu i preukusnu pizzu i najtopliju atmosferu i preljubazno osoblje. Jedno čarobno mesto zbog kojeg nam kilometri nikada neće biti važni jer nam je postala kao drugi dom.

2  Hvala korisniku Vortexfamily
Komentar je napisan: 18. februar 2021.

Najjaca pizza u gradu, predivan ambijent. Ima svasta i za svaciji ukus. Definitivno vredno probe, svaka preporuka!!

2  Hvala korisniku DaniloChef121
Komentar je napisan: 18. februar 2021.

Piceriju smo posetili na preporuku naših prijatelja i oduševili smo se ambijentom, uslugom i neverovatnim picama i odličnim domaćim desertima!Svaka čast za ovu oazu u Borči! Radujem se sledećoj poseti!

2  Hvala korisniku Dusanprime

Pizzeria Restaurant S – bili ste tamo? Ispričajte nam utiske!