Sjajno

Komentar je napisan: 18. mart 2021.
Deki_3112
Pozdrav za dekija i danijela

Komentar je napisan: 16. jul 2020.
277andjelap

Komentar je napisan: 18. mart 2021.

Dobra horor igra, puna adrenalina i straha. Zadaci su fenomenalni i u temi igre. Svaka preporuka. Cekamo drugu igru.

Datum aktivnosti: mart 2021.
Hvala korisniku Deki_3112
Komentar je napisan: 16. jul 2020.

Soba je FANTASTICNA!! Prvenstveno pohvale za domacine Dekija i Danijela koji su bili i vise nego ljubazni da nas uvedu u celu pricu, da nam sve lepo objasne.... Posle 15 -minutnog cetovanja konacno je pocelo da curi vreme i soba je pocela! Scary zastrasujuci momenti su neprevazidjeni ali ono sto moram da pohvalim jesu zadaci koju su zaista vise nego smisleni. Game masteri su se i vise nego sto je trebalo potrudili da vristim kao nikada do sada te su nastali i neverovatni snimci, bumeranzi i slike koje mozete videti na njihovom profilu sa mojom kompletnom ekipom Andjelom, Kety, Ilijom i Saletom. Momci, nadam se da slusalice i zvucnicni nisu pregoreli od nase skice i vriske! Vidimo se u nekoj narednoj sobi koja mozda nece biti horror ali mi cemo se potruditi da napravimo vrisak i od te sobe.... Dobro druzenje i zabava... :)))

Datum aktivnosti: jul 2020.
Hvala korisniku 277andjelap
Komentar je napisan: 4. jun 2020.

Jako dobro iskustvo. Odigrao sam skoro sve sobe u Beogradu, i zaista jedna od boljih. Soba je hororisticna, dosta zanimljivih zadataka, ambijent u skladu sa temom, bas zaboravite na vreme. Sve pohvale!

Datum aktivnosti: jun 2020.
Hvala korisniku Marko T
Komentar je napisan: 19. mart 2020.

Odlican provod,sjajni zadaci, fenomenalna igra u globalu. Par puta smo se ozbiljno iscimali. Bas je horor! Svaka cast i svka preporuka.

Datum aktivnosti: mart 2020.
Hvala korisniku dvadva1dva
Komentar je napisan: 12. mart 2020.

Fenomenalno iskustvo i sjajno druzenje. Svaki zadatak ima smisao. Dobar horor vibe, ima dobrih cimanja. Game masteri vrh.

Datum aktivnosti: mart 2020.
Hvala korisniku markov694