Komentar je napisan: 15. mart 2017.

Nakon boravka 2012. godine, suprug i ja smo odlučili da ovog marta ponovo dođemo na Golte. Hotel je odlično pozicioniran, Jedinstven hotel u koji gondola ulazi do same recepcije! Iz skijašnice se izlazi na početak trosedežnice Medvedjak i dvosedežnice Smrekovec. U skijašnici postoji sušenje pancerica nakon skijanja. Hotel Golte je primer dobro osmišljenog koriščenja energije. Toplo je svuda, sobe su prostrane, osoblje je predusretljivo.
Jedina zamerka, koju smo nakon 5 godina od prvog boravka primetili, je malo lošija higijena u trpezariji i u zajedničkim prostorijama hotela.

Savet za sobu: Preporuka; sobe na drugom spratu koje imaju pogled na skijalište
Datum boravka: mart 2017.
  • Tip putovanja: Putovao/la je sa partnerom
Hvala korisniku LjiljaR
Komentar je napisan: 12. januar 2017. sa mobilne aplikacije

Sve je bilo super, odlično i ljubazno osoblje,super hrana,top lokacija!
Ski staze su odlične,od onih laganih pa sve do onih teških.
Pohvale za sadržaje za djecu!
Moja jedina mala zamjerka je internet,prespor je?!

Datum boravka: januar 2017.
Hvala korisniku bojanm289
Komentar je napisan: 23. decembar 2019.

Datum boravka: decembar 2019.
Komentar je napisan: 26. avgust 2019.

Datum boravka: avgust 2019.
Golte-Slovenia, Guest Relations Manager objekta Wellness Hotel Montis, je odgovorio/la na ovaj komentarOdgovor je poslat: 17. septembar 2019.

Komentar je napisan: 7. avgust 2019.

Datum boravka: jul 2019.