“Odlično!”

Paradiso
Rangiran na 27. mestu od 29 Restorani u Rab Town
Opcije za ručavanje: otvoreno noću, rezervacije
Opcije za ručavanje: otvoreno noću, rezervacije
Komentar je napisan: 25. jul 2020.

Lepo je vracati se na mesta koja vam prijaju. I ove godine, na Rabu, nas favorit je restoran Paradiso. Jos bolji ambijent, standardno dobra usluga i savršeno ukusna hrana. Ovog puta predlažemo vam biftek.

Hvala korisniku Adrijana B

Komentar je napisan: 15. septembar 2019.

Ponovo smo posjetili ovaj prekrasan restoran, s obzirom da je bila velika posječenost malo smo duže čekali, ali isplatilo se, sve pohvale osoblju.

Hvala korisniku Split1963
Komentar je napisan: 7. avgust 2019.

Oduševljeni smo prijatnim ambijentom restorana Paradiso. Uživali smo u ukusnoj hrani i kvalitetnom vinu. Odlično!

Hvala korisniku PutPutujem9
Komentar je napisan: 17. jul 2019.

Restoran Paradiso nalazi se na savrsenoj lokaciji - centar ali bez gradske gungule.Pizza je moj cesti izbor uz veliki izbor salata. Uverite se sami, uzivacete u prelepom ambijentu ovog jedinstvenog mesta.

1  Hvala korisniku Adrijana B
Komentar je napisan: 16. jul 2019.

Ono sto uvek mogu da jedem i uzivam u hrani je biftek.U restoranu Paradiso nude razne bifteke a mene je odusevio onaj sa gljivama.Dolazim da probam i ostale.

1  Hvala korisniku KaoIstina

Putnici koji su gledali informacije o mestu Paradiso gledali su i

Rab Island, Ostrva Kvarnerskog zaliva

Paradiso – bili ste tamo? Ispričajte nam utiske!