“Sjajno”
Komentar o hotelu Konoba Riva Restaurant

Konoba Riva Restaurant
Rangiran na 12. mestu od 29 Restorani u Rab Town
Kuhinje: Morska hrana
Komentar je napisan: 1. avgust 2020.

Velike pohvale za konobu Riva,izuzetna posluga,vrhunski rostilj i zaista zaista sveza riba i lignji uz veoma pristupacne cene i sjajnu i romanticnu atmosferu.ocena cista 10tka.Sve pohvale i preporuke od srca!
Goran

Hvala korisniku 408gorans

Komentar je napisan: 13. jul 2020.

Bio sam u reetacu . Odlicna usluga
Jos bolja hrana. Ugodan ambijent.preporucam svakome da isproba. I da. Da ne zaboravim vrlo vrlo pridtupacne cijene.

Hvala korisniku tomislava981
Komentar je napisan: 26. jun 2020.

Super vecera u prekrasnoj konobi sa jako ljubaznim i profesionalnim osobljem. Kad budemo opet na Rabu dolazimo u Konobu Riva!

Datum posete: jun 2020.
Hvala korisniku gorana405
Komentar je napisan: 22. avgust 2019.

Hrana je bila pomno pripremljena, a usluga i ambient nisu manjkali ni u čemu. Primjeren restoran za sve uzraste.

Hvala korisniku Dora R
Komentar je napisan: 20. jul 2019.

Posetili smo Konobu Rivu, moja porodica i ja. Retko vidjen ambijent na otoku Rab. Autenticnost konobe Rive se retko pronalazi bilo gde na Hrvatskoj obali. Restorani tipa fast food-a okupiraju obalu i tesko je zadrzati originalnost. Konoba Riva jeste zadrzala originalnost i autenticnost ambijenta. Usluga na nivou. Veoma profesionalna i ljubazna, sa dobrim predlozima u vezi vina koja se slazu sa hranom i obrnuto. Topla dobrodoslica i lep ispracaj za kraj lepe veceri. Hrana dobra. Predlog su skampi u crvenoj buzari, jastog na zaru, blitva na dalmatinski nacin kao prilog i naravno ribe, orada ili brancin. Do sledece godine, hvala osoblju Riva.

1  Hvala korisniku DraganMiskovic

Putnici koji su gledali informacije o mestu Konoba Riva Restaurant gledali su i

Rab Town, Rab Island

Konoba Riva Restaurant – bili ste tamo? Ispričajte nam utiske!