Peščana plaza

Plaža je peščana. More je izuzetno plitko. Voda je topla. Posećenost je velika. Placa se parking 3... pročitajte više

Komentar je napisan: 28. jul 2019.
velja79
prosek

Estetika odlična ali prljava voda, često plivaju fekalije. KAda se ide kroz šumu postoje stene sa... pročitajte više

Komentar je napisan: 21. avgust 2019.
Trek17283553474

Komentar je napisan: 21. avgust 2017.

Sa suprugom i sinom sam bio na ovoj plazi i generalno sam zadovoljan.
Parking se placa 3 evra, ali moze da se nadje i mesto u hladovini tako da sam sa te strane zadovoljan.
Uzeli smo dve lezaljke i suncobran i to smo platili 10 evra. Ukoliko zelite jos jednu lezaljku doplata je 4 evra. Dozvoljeno mi je da stavim svoj suncobran zbog deteta i tu nije bilo problema. Iza lezaljki se nalaze frizideri za sladoled (Frikom) i ima jedan sa sladoledom na kugle. Jedna kugla je 0,70 evra. Takodje postoje dva frizidera za pice. Voda je 1 evro, dok su sokovi 1,7 evra. Iza tih frizidera se nalazi lepa borova suma sa jako lepim restoranom sa pristupacnim cenama. Dnevni meni je 7 evra, uzeo sam rolovano meso sa sunkom i sirom, corbu i mesanu salatu. Veoma ukusno jelo, za svaku preporuku. Supruga je uzela mini picu, sto smo platili 4,5 evra, takodje pristojno jelo.
U samoj borovoj sumi se takodje mogu iznajmiti lezaljke i to je jako lepa varijanta za porodice sa malom decom.
More je prepodne bilo cisto, ali jako hladno. Popodne je bilo nesto toplije.
Osoblje je veoma pristojno i na plazi i u restoranu.
Sve u svemu za svaku preporuku.

Datum aktivnosti: jul 2017.
11  Hvala korisniku pedja20162017
Komentar je napisan: 10. avgust 2016. sa mobilne aplikacije

Svakome kome je cilj da uziva u bistroj vodi, mestu gde bi mogao da uziva u kupanju i izlezavanju na pesku savetujem da zaobidje ovu plazu u sezoni. Tolika je guzva da je voda mutna od podignutog peska, prosto nema gde da se udje u vodu od silne guzve. U koliko ste na plazi rasirili peskire i odmarate, deca koja tuda protrcavaju dizu pesak koji vam ulazi u usta i oci. Kola morate parkirati malo dalje od plaze a stvari koje nosite vuci po suncu do plaze. Sve u svemu 3.

Datum aktivnosti: avgust 2016.
11  Hvala korisniku Dusan M
Komentar je napisan: 23. novembar 2019.

Datum aktivnosti: avgust 2019.
Komentar je napisan: 17. septembar 2019.

Datum aktivnosti: septembar 2019.
Komentar je napisan: 29. avgust 2019. sa mobilne aplikacije

Datum aktivnosti: avgust 2019.