Lijepo

Jako lijep i uredan glavni trg. Predivna katedrala, i odlicno mjesto za popiti kavu. Cijene vise... pročitajte više

Komentar je napisan: 3. novembar 2019.
valovs
Novi Sad, Srbija
Plac

Jako lijep trg s okolnim ulicama prepunim ducana,suvenirnica i restorana.preporucio bih hb pivnicu... pročitajte više

Komentar je napisan: 18. septembar 2019.
crewa2017
Zagreb, Hrvatska
Pročitajte sve komentare (25.211)

25.211 rezultat
15.310
8.191
1.511
15.310
8.191
1.511
Komentar je napisan: 19. mart 2017. sa mobilne aplikacije

Jednostavno mjesto, koje se mora vidjeti kada ste u posjeti Minhenu. Svaki sekund odvojen za ovo mjesto je zlata vrijedan

Datum aktivnosti: mart 2017.
1  Hvala korisniku 514lukac
Komentar je napisan: 18. januar 2017. sa mobilne aplikacije

Prelep grad.Cist i lepo sredjen .Marien plaz sa gradjevinama nas je odusevio.istorija je tu.nije skup i imate sve sto treba na dohvat.Olimpija trzni centar je lako naci mi smo isli metroom.u centru uzmite mapu grada i necete se izgubiti.rucak za dvoje sa desertom smo platili 30eura u restoranu.imaju prelepa peciva i oko 3 eura i vise su.kolenice dve 6eura ,cuvene kobasice isto toliko.ukusna hrana !foto aparat obavezno ponesite ! U centru imate puno prodavnica za soping ! Udobnu obucu i dobro raspolozenje ponesite !

Datum aktivnosti: januar 2017.
Hvala korisniku AleksandraM2985
Komentar je napisan: 28. decembar 2016. sa mobilne aplikacije

Izuzetno lep trg sa monumentalnim gradjevinama .Reprezentativan za tako bitan grad velike zemlje
Previse ljudi sa selfi stikovima
Ali to je neizbežno zlo
Obavezno videti u neko povoljno vreme npr.za dan Bozica

Datum aktivnosti: decembar 2016.
Hvala korisniku Olujic
Komentar je napisan: 1. novembar 2015.

fantasticne stare gradjevine, odlicna prica na crkvi, ulicni svirac u bavarskom odelu i harmonika, ma svakako nesto sto vredi videti i doziveti

Datum aktivnosti: oktobar 2015.
Hvala korisniku Vesna M
Komentar je napisan: 22. mart 2020. sa mobilne aplikacije

Datum aktivnosti: januar 2020.