“Zadivljujuć hotel na odličnoj lokaciji”
Komentar o hotelu Mandarin Oriental, Munich

Najbolje cene za period
Prijavljivanje dd.mm.gggg. Odjavljivanje dd.mm.gggg.
Cene su za 1 sobu, 2 odrasla(ih)
Prikaži cene
Uporedite najbolje cene sa najpopularnijih sajtova za putovanja
i još 11 sajtova!
Mandarin Oriental, Munich
Rangiran na 4. mestu od 382 hotela u Minhenu
McKinney, Texas
Autor sadržaja 6 . nivoa
94 komentara
37 komentara o hotelima
common_n_hotel_reviews_1bd8 55 poena za pomoć
“Zadivljujuć hotel na odličnoj lokaciji”
Komentar je napisan: 27. jula 2014.
Ovaj komentar je preveden sa jezika Енглески. Prikaži original

Ovde sam odsela dva puta do sada, i svaki put sam imala odličnu sobu, a osoblje je bilo divno. Recepcioneri su bili neverovatni, mnogo su nam pomogli oko iznajmljivanja auta i poklonili nam flaširanu vodu. Soba je bila luksuzno opremljena, lepo sređena u modernom stilu. Spremačica se odlično pokazala predviđajući sve naše potrebe. Voda i voće su dopunjavani svakodnevno, a dobili smo i dodatne jastuke. Konsijerž je bio jako ljubazan i pomogao nam je da nađemo prodavnicu, koja se nalazi niz ulicu, gde smo kupili kostime za Oktobarfest po niskoj ceni. Za doručak je služen švedski sto sa dobrim izborom jela za različite ukuse. Osoblje i menadžer su odlični. Na vrhu hotela je restoran sa terasom koji gleda na Hofbrau Haus pored hotela. Azijska kuhinja u restoranu je takođe izvrsna. Ponovo naglašavam, usluga je bila divna s obzirom na mnoštvo ljudi koji su tu pratili Svetski kup. Hotel ima odličnu lokaciju u centru grada, nalazi se pored Hofbrau Haus-a. Znamenitosti su uglavnom na 5 do 10 minuta hoda od hotela, kao na primer Glockenspiel/Marienplatz, ili Resedenz/zgrada Opere u drugom pravcu.

Korisno?
Hvala korisniku Bob-and-Mila
MOMUCMunich, General Manager objekta Mandarin Oriental, Munich, je odgovorio/la na ovaj komentar, 30. jul 2014.
Dear Bob-and-Mila,
Thank you for taking the time to share your kind words about our hotel. It is a pleasure to learn how much you appreciated our services and enjoyed your stay at Mandarin Oriental, Munich. We are looking forward to your return visit in the near future.
Best regards,

• Prvo grčki
  • Prvo engleski
  • Prvo italijanski
  • Prvo japanski
  • Prvo kineski (pojednostavljeni)
  • Prvo korejski
  • Prvo francuski
  • Prvo španski
  • Bilo koji
Prvo srpski
Možda će vam se dopasti i ovi hoteli...
Putnici su pogledali i ove hotele u Minhenu
Na udaljenosti od 1.5 km
Marc München
Br. 8 od 382 u: Minhen
1.628 komentara
Prikaži cene

Mandarin Oriental, Munich – bili ste tamo? Ispričajte nam utiske!

Dodatne informacije – Mandarin Oriental, Munich

Objekat: Mandarin Oriental, Munich
Adresa: Neuturmstr. 1, 80331 Minhen, Bavarska, Nemačka
Broj telefona:
Lokacija: Nemačka > Bavarska > Gornja Bavarska > Minhen
Pogodnosti:
Bar/salonski kafe Poslovni centar sa pristupom internetu Fitnes centar sa teretanom/Fitnes sala Čajna kuhinja Dozvoljeni kućni ljubimci Restoran Usluga u sobama Besplatan uslužni mini-bus Apartmani Bazen Pristup za invalidska kolica
Stil hotela:
Raspon cena (za noć): 69.002 RSD - 167.422 RSD
Kategorija hotela:Zvezdice: 5 — Mandarin Oriental, Munich 5*
Broj soba: 73
Opcije rezervacije:
TripAdvisor je ponosan na partnerstvo sa Mandarin Oriental, Expedia, Hotels.com, Booking.com, Agoda i 5viajes2012 S.L. jer možete da pravite bezbedne rezervacije za Mandarin Oriental, Munich. Svakog meseca pomažemo milionima putnika da pronađu savršeni hotel za privatna i poslovna putovanja, uvek uz najbolje popuste i specijalne ponude.
Poznat i pod nazivom:
Mandarin Oriental Munich Hotel Munich
Mandarin Oriental Hotel Munich
Mandarin Munich
Munich Mandarin Oriental

Da li je ovo vaš profil na TripAdvisoru?