“Najubava hrana I preubav ambient”
Komentar o hotelu Eliá

Kuhinje: grčka, mediteranska
Četvrt: Innenstadt
Četvrt: Innenstadt
Komentar je napisan: 20. decembar 2019. sa mobilne aplikacije

Najubava hrana I preubav ambient ,redovno go posetuvam Elia koga doagjam vo Frankfurt! Usluga na nivou ! Vistinsko uzivanje! Najubaviot restorant dosega

Hvala korisniku 362.189

Komentar je napisan: 28. septembar 2018. sa mobilne aplikacije

Bili smo vec mnogo puta sa obitelji u Elia i svaki put smo pozitivno iznenadjeni,jako lijepo uredjen restoran u kojem se svatko moze samo ugodno osjecati,konobari su jako ljubazni i pazljivi i trude se da se svaki gost osjeca ugodno,jela su jako ukusna i predobra,svakome bih preporucila da posjeti najbolji Grcki restoran u Frankfurtu!

Datum posete: septembar 2018.
Hvala korisniku A6022ZWanaa
Komentar je napisan: 30. jul 2018. sa mobilne aplikacije

Jucer smo bili prvi put u Elia moram reci da smo svi bili pozitivno iznenadjeni,Mittags menu ima jako dobar izbor i jelo je predobro. Jako ljubazni konobari ,i mogu samo preporuciti tko ima malu djecu ,osjeca se toplina sa strane personala prema gostima ,samo tako nastavite!

Datum posete: jul 2018.
Hvala korisniku Jasminko H
Komentar je napisan: 6. mart 2018. sa mobilne aplikacije

Jako lijep restoran,najbolje grcki restoran sa predobrom kuhinjom i jako ljubaznim konobarima.Sve pohvale!

Datum posete: mart 2018.
Hvala korisniku A6022ZWanaa
Komentar je napisan: 15. decembar 2019.

Putnici koji su gledali informacije o mestu Eliá gledali su i

Eliá – bili ste tamo? Ispričajte nam utiske!