Primetili smo da koristite nepodržani pregledač. Veb-sajt TripAdvisor se možda neće prikazivati ispravno.
Podržavamo sledeće pregledače:
Želite li najniže cene hotela? Na pravom ste mestu. Proveravamo preko 200 sajtova za vas.

“Izuzetno” 5 od 5 kružića
Komentar o hotelu Breidenbacher Hof, a Capella Hotel

Najbolje cene od do
Prijavljivanje dd.mm.gggg. Odjavljivanje dd.mm.gggg.
Cene su za 1 sobu, 2 odrasla(ih)
Prikaži cene
Uporedite najbolje cene sa najpopularnijih sajtova za putovanja
i još 5 sajtova!
69 komentara
10 komentara o hotelima
common_n_hotel_reviews_1bd8 19 poena za pomoć
“Izuzetno”
5 od 5 kružića Komentar je napisan: 30. jula 2014.
Ovaj komentar je preveden sa jezika Енглески. Prikaži original

U životu sam odsedao u nekoliko hotela sa 5 zvezdica, ali moram da kažem da je ovaj hotel na vrhu liste. U hotelu smo proveli samo jednu noć jer smo presedali na povratnom letu, ali ako ikad opet dođem u Dizeldorf, i ako i dalje budem mogao sebi to da priuštim, neću ni pomišljati na drugi hotel.

Lako se stiže do starog dela grada gde su sve radnje i restorani. A soba je veoma dobro opremljena i u odličnom stanju.

Osoblje je naprosto izvanredno. Mladić koji nas je dočekao oslovio nas je imenom dok smo prilazili recepciji (portir na vratima mu je javio da stižemo), odveo nas je do sobe i objasnio nam sve funkcionalnosti sobe – a bilo ih je mnogo.

Kasnije te večeri, jeli smo u hotelskom salonu – prtljag nam je već bio čekiran za krajnju destinaciju, pa smo imali jedino ono u čemu smo putovali, zbog čega nam se nije išlo u glavni restoran. Uveravali su nas da ne bi bilo nikakvih problema, ali smo ipak odlučili da ostanemo tu sa mladićem koji nas je usluživao. U hotelu je radio otprilike mesec dana, i koliko se sećam, bio je izuzetno naočit i spreman da nam pomogne oko izbora hrane. Često je dolazio da nas obiđe, ali se držao na pristojnom odstojanju i prilazio nam je kad smo hteli nešto da ga pitamo.

Ukratko, ne mogu da zamislim da na nekim budućim putovanjima u Dizeldorf odsednem na drugom mestu. Štaviše, zahvaljujući ovom iskustvu, i na drugim mestima sam počeo da tražim Kapela hotele. Jedini drugi hotelski lanac za koji mogu isto to da kažem jesu Peninsula hoteli.

Korisno?
1 Hvala korisniku Jim R
Breidenbacher_Hof, Manager objekta Breidenbacher Hof, a Capella Hotel, je odgovorio/la na ovaj komentar, 4. avgust 2014.
Dear Guest,

Thank you very much for your recent stay at the Breidenbacher Hof, a Capella Hotel, and for your positive and encouraging feedback which we will be very happy to share with the entire hotel team. As we always strive to make every guest feel at home, we are delighted that we managed to do so during your stay with us.

We therefore highly appreciate your positive feedback and you have enjoyed not only the facilities but also our excellent service.

We truly hope we can welcome you again soon - for any reason that may lead you back to Düsseldorf. And please do not hesitate to provide us then in advance with any wishes or demands you may have, giving us the opportunity to make your next stay even better.

With kindest regards

• Prvo švedski
  • Prvo španski
  • Bilo koji
Prvo srpski
Možda će vam se dopasti i ovi hoteli...
Putnici su pogledali i ove hotele u Dizeldorfu
InterContinental Dusseldorf
5.0 od 5 kružića 427 komentara
Pempelfort
Hotel Indigo Duesseldorf - Victoriaplatz
Prikaži cene

Breidenbacher Hof, a Capella Hotel – bili ste tamo? Ispričajte nam utiske!

Dodatne informacije – Breidenbacher Hof, a Capella Hotel

Objekat: Breidenbacher Hof, a Capella Hotel
Adresa: Königsallee 11 | 40212 Dusseldorf, 40212 Dizeldorf, Severna Rajna-Vestfalija, Nemačka
Broj telefona:
Lokacija: Nemačka > Severna Rajna-Vestfalija > Dizeldorf
Pogodnosti:
Bar/salonski kafe Poslovni centar sa pristupom internetu Fitnes centar sa teretanom/Fitnes sala Besplatan brzi internet (WiFi) Pogodno za decu/porodice Čajna kuhinja Dozvoljeni kućni ljubimci Restoran Usluga u sobama Spa centar Apartmani Bazen Pristup za invalidska kolica Prevoz do aerodroma
Stil hotela:
Raspon cena (za noć): 29.910 RSD - 166.842 RSD
Kategorija hotela:Zvezdice: 5 — Breidenbacher Hof, a Capella Hotel 5*
Broj soba: 106
Opcije rezervacije:
TripAdvisor je ponosan na partnerstvo sa Booking.com, Expedia, Hotels.com, Hotel.de i Agoda jer možete da pravite bezbedne rezervacije za Breidenbacher Hof, a Capella Hotel. Svakog meseca pomažemo milionima putnika da pronađu savršeni hotel za privatna i poslovna putovanja, uvek uz najbolje popuste i specijalne ponude.
Poznat i pod nazivom:
Breidenbacher Hof Hotel

Da li je ovo vaš profil na TripAdvisoru?