Primetili smo da koristite nepodržani pregledač. Veb-sajt TripAdvisor se možda neće prikazivati ispravno.
Podržavamo sledeće pregledače:
Želite li najniže cene hotela? Na pravom ste mestu. Proveravamo preko 200 sajtova za vas.

“Veoma fini hotel” 5 od 5 kružića
Komentar o hotelu Sir & Lady Astor Hotel

Najbolje cene od do
Prijavljivanje dd.mm.gggg. Odjavljivanje dd.mm.gggg.
Cene su za 1 sobu, 2 odrasla(ih)
Prikaži cene
Uporedite najbolje cene sa najpopularnijih sajtova za putovanja
i još 4 sajta!
54 komentara
38 komentara o hotelima
common_n_hotel_reviews_1bd8 101 poen za pomoć
“Veoma fini hotel”
5 od 5 kružića Komentar je napisan: 26. jula 2014.
Ovaj komentar je preveden sa jezika Енглески. Prikaži original

Prvi put sam ovde odseo i jako smam impresioniran kvalitetom sobe i usluge.

Odseli smo u biznis jednokrevetnoj sobi koja je iako mala bila veoma ukusno uređena i krevet je bio dobar, a takođe je imala i klima uređaj (nemaju ga sve sobe).

Lokacija je bila veoma dobra, samo 5 minuta od glavne železničke stanice sa dobrim tramvajskim prevozom u blizini. Bilo je puno razlnolikih restorana u blizini, od ćevabdžinica do jako dobrih japanskih restoran.Jedini problem je bio što je jako malo njih primalo kreditne kartice, tako da bolje ponesete gotovinu. Takođe jedna kritika usluge bila bi nedostatak saveta ili informacije gde da se jede u okolini. Jedini savet koji sam dobio bio je "svi su dobri", što mi nije bilo od pomoći. Našli smo jako zanimljiv skuplji restoran sa hamburgerima preko puta Nikko hotel a, koji je u blizini, pod imenom Whats Beef koji ima jako dobru i interesnatnu hranu, pića, povoljne cene i lep dekor.

Kad smo kod hrane, dama koja se brine o doručku je pravo blago, ništa joj
nije teško, i pravi jako dobre bele kafe za doručak i kad je lepo vreme pravije užitak sedeti na terasi sa pogledom na predivnu baštu. Ne osećate se kao da ste u sivom Dizeldorfu već kao da ste se premestili u mnogo egzotičniju lokaciju.

Sobe su veoma lepe, ne previše sređene ili drečave, baš kako treba, divna promena u odnosu na stroge ili zastarele nemačke hotelske sobe.

Odseo sam u Sir Astor delu hotela, koji ima dobar lift i tu se nalazi recepcija i sala za doručak.

Hotel izgleda da je privukao, kako bi to Basil Fawlty rekao "bolju vrstu klijentele". Većina od njih deluje kao da bi mogla priuštiti mnogo skuplji hotel.

Dolazim u Dizeldorf 3 ili 4 puta godišnje već 20 godina i ovo je najlepše mesto na koje sam naišao.

Korisno?

• Prvo grčki
  • Prvo engleski
  • Prvo italijanski
  • Prvo japanski
  • Prvo kineski (pojednostavljeni)
  • Prvo nemački
  • Prvo švedski
  • Prvo španski
  • Bilo koji
Prvo srpski
Možda će vam se dopasti i ovi hoteli...
Putnici su pogledali i ove hotele u Dizeldorfu
Hotel Duesseldorf Mitte
Hotel Nikko Dusseldorf
Br. 50 od 244 u: Dizeldorf
3.5 od 5 kružića 1.146 komentara
Prikaži cene

Sir & Lady Astor Hotel – bili ste tamo? Ispričajte nam utiske!

Dodatne informacije – Sir & Lady Astor Hotel

Objekat: Sir & Lady Astor Hotel
Adresa: Kurfurstenstrasse 18-23, 40211 Dizeldorf, Severna Rajna-Vestfalija, Nemačka
Lokacija: Nemačka > Severna Rajna-Vestfalija > Dizeldorf
Raspon cena (za noć): 7.963 RSD - 12.692 RSD
Kategorija hotela:Zvezdice: 3 — Sir & Lady Astor Hotel 3*
Broj soba: 20
Opcije rezervacije:
TripAdvisor je ponosan na partnerstvo sa Booking.com, Expedia, Hotels.com, Hotel.de i Agoda jer možete da pravite bezbedne rezervacije za Sir & Lady Astor Hotel. Svakog meseca pomažemo milionima putnika da pronađu savršeni hotel za privatna i poslovna putovanja, uvek uz najbolje popuste i specijalne ponude.
Poznat i pod nazivom:
Sir And Lady Astor Hotel
Sir Lady Astor Hotel

Da li je ovo vaš profil na TripAdvisoru?