“Veoma fini hotel”
Komentar o hotelu Sir & Lady Astor Hotel

Najbolje cene za period
Prijavljivanje dd.mm.gggg. Odjavljivanje dd.mm.gggg.
Cene su za 1 sobu, 2 odrasla(ih)
Prikaži cene
Uporedite najbolje cene sa najpopularnijih sajtova za putovanja
i još 9 sajtova!
Sir & Lady Astor Hotel
Rangiran na 19. mestu od 239 hotela u Dizeldorfu
Ovaj komentar je preveden sa jezika Енглески. Prikaži original
Komentar je napisan: 26. jul 2014.

Prvi put sam ovde odseo i jako smam impresioniran kvalitetom sobe i usluge.

Odseli smo u biznis jednokrevetnoj sobi koja je iako mala bila veoma ukusno uređena i krevet je bio dobar, a takođe je imala i klima uređaj (nemaju ga sve sobe).

Lokacija je bila veoma dobra, samo 5 minuta od glavne železničke stanice sa dobrim tramvajskim prevozom u blizini. Bilo je puno razlnolikih restorana u blizini, od ćevabdžinica do jako dobrih japanskih restoran.Jedini problem je bio što je jako malo njih primalo kreditne kartice, tako da bolje ponesete gotovinu. Takođe jedna kritika usluge bila bi nedostatak saveta ili informacije gde da se jede u okolini. Jedini savet koji sam dobio bio je "svi su dobri", što mi nije bilo od pomoći. Našli smo jako zanimljiv skuplji restoran sa hamburgerima preko puta Nikko hotel a, koji je u blizini, pod imenom Whats Beef koji ima jako dobru i interesnatnu hranu, pića, povoljne cene i lep dekor.

Kad smo kod hrane, dama koja se brine o doručku je pravo blago, ništa joj
nije teško, i pravi jako dobre bele kafe za doručak i kad je lepo vreme pravije užitak sedeti na terasi sa pogledom na predivnu baštu. Ne osećate se kao da ste u sivom Dizeldorfu već kao da ste se premestili u mnogo egzotičniju lokaciju.

Sobe su veoma lepe, ne previše sređene ili drečave, baš kako treba, divna promena u odnosu na stroge ili zastarele nemačke hotelske sobe.

Odseo sam u Sir Astor delu hotela, koji ima dobar lift i tu se nalazi recepcija i sala za doručak.

Hotel izgleda da je privukao, kako bi to Basil Fawlty rekao "bolju vrstu klijentele". Većina od njih deluje kao da bi mogla priuštiti mnogo skuplji hotel.

Dolazim u Dizeldorf 3 ili 4 puta godišnje već 20 godina i ovo je najlepše mesto na koje sam naišao.

Hvala korisniku digger2
Ovaj komentar je subjektivno mišljenje TripAdvisor člana, a ne kompanije TripAdvisor LLC.Originalni jezik komentara je Енглески na www.tripadvisor.com.au. Prikaži original

Komentar je napisan: pre 3 dana

Datum boravka: decembra 2017.
Hvala korisniku David L
Komentar je napisan: 20. oktobar 2017.

Savet o sobi: Ask for the garden room if you want a nice view. It is right below the dining area but the staff se...
Prikaži još saveta o sobama
  • Datum boravka: septembra 2017., putovao/la je sa porodicom
1  Hvala korisniku Janet S
Komentar je napisan: 21. septembar 2017. sa mobilne aplikacije

Datum boravka: septembra 2017., putovao/la je samostalno
Hvala korisniku Scottraveller_10
Komentar je napisan: 20. avgust 2017.

• Datum boravka: avgusta 2017., putovao/la je sa partnerom
Hvala korisniku Mathew C
Možda će vam se dopasti i ovi hoteli...
Putnici su pogledali i ove hotele u Dizeldorfu
Pempelfort
Derag Livinghotel De Medici
Br. 6 od 239 u: Dizeldorf
403 komentara
Prikaži cene

Sir & Lady Astor Hotel – bili ste tamo? Ispričajte nam utiske!

Dodatne informacije – Sir & Lady Astor Hotel

Adresa: Kurfuerstenstr. 18-23, 40211 Dizeldorf, Severna Rajna-Vestfalija, Nemačka
Lokacija: Nemačka > Severna Rajna-Vestfalija > Dizeldorf
Pogodnosti:
Besplatan doručak Besplatan brzi internet (WiFi) Dozvoljeni kućni ljubimci
Stil hotela:
Br. 1 među najpovoljnijim hotelima u Dizeldorfu
Br. 10 među poslovnim hotelima u Dizeldorfu
Br. 14 među romantičnim hotelima u Dizeldorfu
Raspon cena: 7.063 RSD - 15.562 RSD (Na osnovu prosečnih cena za standardnu sobu)
Kategorija hotela:Zvezdice: 3 — Sir & Lady Astor Hotel 3*
Broj soba: 20
Opcije rezervacije:
TripAdvisor je ponosan na partnerstvo sa Booking.com i Hotels.com jer možete da pravite bezbedne rezervacije za Sir & Lady Astor Hotel. Svakog meseca pomažemo milionima putnika da pronađu savršeni hotel za privatna i poslovna putovanja, uvek uz najbolje popuste i specijalne ponude.
Poznat i pod nazivom:
Sir And Lady Astor Hotel
Sir Lady Astor Hotel

Da li je ovo vaš profil na TripAdvisoru?