“Odličan hotel - izvanredna korisnička usluga”
Komentar o hotelu InterContinental Madrid

Najbolje cene za period
Prijavljivanje dd.mm.gggg. Odjavljivanje dd.mm.gggg.
Cene su za 1 sobu, 2 odrasla(ih)
Prikaži cene
Uporedite najbolje cene sa najpopularnijih sajtova za putovanja
i još 7 sajtova!
InterContinental Madrid
Rangiran na 39. mestu od 441 hotela u Madridu
Eko-lideriSrebrni nivo
Ovaj komentar je preveden sa jezika engleski. Prikaži original
Komentar je napisan: 28. jul 2014.

Uzeli smo tri klupske sobe na nekoliko dana prošle nedelje za kratak porodični odmor i želeo sam da iskoristim TA da izrazim svoju veliku zahvalnost za način na koji su nas pazili od početka do kraja.

Hotel se nalazi malo dalje od centra, ali je veoma dobro situiran za Bernabeu, poslovno/finansijske kvartove. Postoje dve metro stanice na nekoliko minuta hoda tako da je veoma lako pristupiti svakom delu grada. Izbor restorana može biti malo nezgodan, ali smo pronašli (preko TA) tri odlična mesta koja sam svaki zasebno ocenio.

Stil hotela je prilično tradicionalan, i u smislu nameštenosti/dekora i načina na koji osoblje komunicira sa gostima. To ne znači da je istrošen ili ustajao.
U svakom delu je besprekoran i u odličnom stanju. Sobe su veoma lepe, savršeno održavane i saloni su veoma udobni. Doručak je bio obilan i odličan.

Međutim, glavno obeležje hotela je način na koji se osoblje na svim nivoima trudi da se osećate dobrodošlo i da obezbedi najbolje moguće iskustvo za svoje goste.

Rezervisao sam ovaj put kao ponudu let/hotel kod BA (odlična ponuda) u decembru. U januaru sam poslao e-poštu hotelu s molbom da nas sve (nas 6) pokupe kolima. Kola su bila tu na vreme bez ikakvih podsećanja ili kašnjenja.

Imali smo nekoliko manjih problema sa sobom prvi dan pa sam zamolio tim za odnose sa gostima da proba da ih reši. Njihov odgovor je bio daleko iznad mojih očekivanja i po ovom pitanju i za svaki drugi zahtev koji smo imali tokom te nedelje, bili su izvanredni.

Mene nije toliko lako zadovoljiti, a bio sam oduševljen Intercon Madridom. Ne bih se dvoumio da ga preporučim ili posetim ponovo.

18  Hvala korisniku MGSreject
Ovaj komentar je subjektivno mišljenje TripAdvisor člana, a ne kompanije TripAdvisor LLC.Originalni jezik komentara je engleski na www.tripadvisor.co.uk. Prikaži original
ICMadrid, Director General objekta InterContinental Madrid, je odgovorio/la na ovaj komentarOdgovoreno 4. avgust 2014.

Our dear guest,

Thank you very much for your wonderful comment posted on trip advisor.

We are very pleased you found excellent our hotel and staff service.

Kind regards,

Manrique Rodriguez

Komentar je napisan: juče

Savet o sobi: Highest Floor
Prikaži još saveta o sobama
  • Datum boravka: januara 2018., putovao/la je poslovno
Hvala korisniku CakeFace1977
Komentar je napisan: pre 2 dana sa mobilne aplikacije

Datum boravka: decembra 2017., putovao/la je poslovno
Hvala korisniku Ashkell
Komentar je napisan: pre 1 nedelju

• Datum boravka: decembra 2017., putovao/la je sa partnerom
Hvala korisniku Skymiles_Davis
ICMadrid, General Manager objekta InterContinental Madrid, je odgovorio/la na ovaj komentarOdgovoreno pre 1 nedelju

Komentar je napisan: pre 2 nedelje sa mobilne aplikacije

Datum boravka: decembra 2017., putovao/la je sa partnerom
1  Hvala korisniku Vicky G
ICMadrid, General Manager objekta InterContinental Madrid, je odgovorio/la na ovaj komentarOdgovoreno pre 2 nedelje

Možda će vam se dopasti i ovi hoteli...
Putnici su pogledali i ove hotele u Madridu
Huertas
2.006 komentara
Chueca
Only YOU Boutique Hotel Madrid
Prikaži cene

InterContinental Madrid – bili ste tamo? Ispričajte nam utiske!

Dodatne informacije – InterContinental Madrid

Adresa: Paseo de la Castellana, 49, 28046 Madrid, Španija
Broj telefona:
Lokacija: Španija > Pokrajina Madrid > Madrid > Chamberí
Pogodnosti:
Bar/salonski kafe Poslovni centar sa pristupom internetu Fitnes centar sa teretanom/Fitnes sala Čajna kuhinja Restoran Usluga u sobama Apartmani Pristup za invalidska kolica Prevoz do aerodroma
Stil hotela:
Br. 8 među eko-hotelima u Madridu
Br. 9 među poslovnim hotelima u Madridu
Br. 11 među porodičnim hotelima u Madridu
Br. 16 među romantičnim hotelima u Madridu
Br. 33 među luksuznim hotelima u Madridu
Raspon cena: 13.657 RSD - 38.239 RSD (Na osnovu prosečnih cena za standardnu sobu)
Kategorija hotela:Zvezdice: 5 — InterContinental Madrid 5*
Broj soba: 302
Opcije rezervacije:
TripAdvisor je ponosan na partnerstvo sa IHG, Booking.com i 5viajes2012 S.L. jer možete da pravite bezbedne rezervacije za InterContinental Madrid. Svakog meseca pomažemo milionima putnika da pronađu savršeni hotel za privatna i poslovna putovanja, uvek uz najbolje popuste i specijalne ponude.
Poznat i pod nazivom:
Intercontinental Madrid Hotel Madrid

Da li je ovo vaš profil na TripAdvisoru?