“Najpopularnija”
Komentar o hotelu L'Antica Pizzeria da Michele

L'Antica Pizzeria da Michele
Rangiran na 197. mestu od 3.456 Restorani u Napulju
Kuhinje: italijanska, Pica
Pogodno za: porodice sa decom, lokalna kuhinja
Opcije za ručavanje: otvoreno noću, doručak, ručak, večera, dostava na kućnu adresu, rezervacije, hrana za poneti
Četvrt: Pendino
Komentar je napisan: 7. januar 2019. sa mobilne aplikacije

Najstarija picerija u Evropi! Topla atmosfera, ljubazno osoblje, topla atmosfera i brza usluga (imali smo srecu da nadjemo slobodan sto bez cekanja ispred). Pica odlicnog ukusa!!! U cemu je trik ne znam ali, nesto ima..

Datum posete: januar 2019.
Hvala korisniku Danijela73

Komentar je napisan: 10. oktobar 2018. sa mobilne aplikacije

Sa razlogom popularna picerija u Napulju Jedna od najstarijih i najpopularnijih picerija.Za piceriju sam prvi put čula u filmu "Jedi, moli,voli" sa Juliom Roberts. Picerija se nalazi u starom delu grada- Španski kvart.Ceka se red, čim dodjete uzmite broj i pitajte koliko treba da se čeka.Ja sam usla nakon nekih 20 minuta.U ponudi su dve pice, Margarita i Marinare.Naravno pice su odlične.Cena je 5 eura.Za svaku preporuku da se proba!

Datum posete: septembar 2018.
Hvala korisniku JelenaT387
Komentar je napisan: 20. jun 2018. sa mobilne aplikacije

Izvanredan ukus prave pice, zatim baba kolač, pa tiramisu, pa pivo.... Italija i Napulj su mi u srcu!

Datum posete: maj 2018.
Hvala korisniku 485dragani
Komentar je napisan: 18. novembar 2017.

Vodic nam je rekao da je ovo kultno mesto i da ga obavezno treba obici, tako da smo poslusali savet i nismo se pokajali. Sluze samo dve vrste pice, koje su odlicne, po odlicnoj ceni. Pri tome mozete gledati kompletan proces pravljenja pice, pecenja i serviranja. Mesto se lako nalazi, ali se nekada moze cekati i po pola sata da se oslobodi neki sto. No, cekanje se isplati.

Datum posete: april 2017.
Hvala korisniku Zlatan75Mitic
Komentar je napisan: 11. maj 2017.

jako sarmantno mesto.pica je odlicna!!!!samo 2 vrste se sluze - margarita i marinara,tradicionalne.usluga je brza.cene su niske (pica sa dodatkom mocarele je oko 6e).mozda bi bilo dobro da se dobije vise od jednog listica bosiljka ali ne kvari nista i to.

Datum posete: decembar 2016.
Hvala korisniku j_georgijevski

Putnici koji su gledali informacije o mestu L'Antica Pizzeria da Michele gledali su i

L'Antica Pizzeria da Michele – bili ste tamo? Ispričajte nam utiske!