Pekna fontana

To je zakladni pamatka w centru Rima. Velkolepy zazitek. Nicmene prilis mnoho turistu - zadna... pročitajte više

Komentar je napisan: 29. januar 2020.
michaelbC5877UK
Brandys nad Labem-Stara Boleslav, Češka Republika
Jedan od simbola Rima

Iako sam je videla nebrojano puta na slikama, fontana di Trevi zaista ne ostavlja ravnodusnim... pročitajte više

Komentar je napisan: 23. februar 2019.
Lidija_08_10
Pročitajte sve komentare (101.886)

101.886 rezultata
9.346
3.056
1.970
2025 od 101.886 komentara
Komentar je napisan: 9. februar 2016.

Mesto koje se mora obici...narocito u ponocnim satima, kada je atmosfera predivna zahvaljujuci neodoljivoj igri vodenih slapova fontane i obojenih zraka reflektora koji ukupnim vizuelnim i zvucnim dozivljajem probudjuju i pobuduju neznos, lepotu i romantiku medju prisutnim parovima i veselim turistima...

Datum aktivnosti: avgust 2015.
Hvala korisniku Bobi1202
Komentar je napisan: 20. januar 2016.

Ovo zaista oduzima dah. Bele statue, voda, sladoled! Fantasticna prodavnica tasni od čiste koze po smesnim cenama, Benetonova radnja, podrum vina i sireva,,,,, korzo dugacak 4 sata hoda....ulicni sviraci! Sve sto ti dusa zaželi nalazi se ovde!
Autobusi 87 i 62 voze odavde do Vatikana.

Datum aktivnosti: januar 2016.
Hvala korisniku Dottacka
Komentar je napisan: 28. decembar 2015.

Divna fontana, dolazili smo nekoliko puta, ali je bila u rekonstrukciji...ipak bacili smo novčiće kako nalaže tradicija, za ponovni dolazak...sjajno mesto, sjajna energija, sjajna lica posetilaca.VRH!

Datum aktivnosti: oktobar 2015.
Hvala korisniku Blagoje33
Komentar je napisan: 10. novembar 2014.

Fontana je prelepa ali je kada smo mi bili u posetu, jula 2014.g. bilo renoviranje. Moraćemo da je posetimo ponovo!

Datum aktivnosti: jul 2014.
2  Hvala korisniku BokanicGoran
Komentar je napisan: 21. mart 2020. sa mobilne aplikacije

Datum aktivnosti: mart 2020.