Appia Antica Resort
247 US$
Official Hotel Site
354 US$
  • Doručak je uključen
Hotel Grifo(Rim)(Najbolje za vaš novac!)
122 US$
  • Bar/salonski kafe
235 US$
Travelocity
  • Doručak je uključen
Hotel Morgana(Rim)(Najbolje za vaš novac!)
267 US$
165 US$
Orbitz.com
365 US$
345 US$
Travelocity
FiltrirajSvi jezici
Ovaj komentar je preveden sa jezika engleski. Prikaži original
Komentar je napisan: 29. jul 2014.

Kako smo se divno proveli u Appia Antica Resort-u. Zaista smo se osećali kao kod svoje kuće. Boravili smo u divnom apartmanu, uređenom sa stilom, koji se sastojao od dnevne sobe, dve spavaće sobe, kuhinje (sa mašinom za pranje sudova i mašinom za veš, koje su bile od velike pomoći!!) i kupatila sa zaista sjajnim tušem. Dodatna prednost je to što je kuhinja prethodno bila opremljena đakonijama za doručak i ručak, a dočekalo nas je i vino. Prava dodatna poslastica.

Kada smo stigli pozdravili su nas Mauricio, Luiza i njihov sin Aleksandro, koji su nam pomogli oko prtljaga i pokazali okolinu. Mauricio i Luiza su proveli dosta vremena sa nama, starajući se o tome da nam bude udobno i da smo informisani o lokalnim atrakcijama. Oni su takođe proveli dosta vremena sa drugim gostima, tako da su gosti znali šta mogu da posete, u koje restorane da odu, i da nauče nešto o lokalnoj istoriji.

Bašta je divna i veoma opuštajuća. Rim može da vas izbezumi, usled razgledanja grada i dosta pešačenja, i zbog velikog broja turista, autobusa i metroa. Kada smo se umorili, vratili smo se u Appia Antica Resort kako bi se odmorili u hladu drveća u bašti, čitajući i opuštajući se, slušajući ptice u drveću i povremeno praćakanje koi riba u koi jezeru. Ovo je velika prednost Appia Antica Resort-a.

Appia Antica Resort je udaljen manje od kilometra od antičkog Apijanskog puta (Appia Antica). Toliko je blizu da smo prošetali nekoliko puta do tamo, i takođe trčali po starom kamenju te antičke, rimske ceste. To je nešto što većina turista nije u prilici da učini. Tako da kada odsedate u Appica Antica Resort-u, postarajte se da istražite Apijanski put.

Takođe, bežični internet je bio izuzetan. Druga mesta na kojima smo odsedali su nudila bežični internet, ali nikada nije funkcionisao tako dobro. Cela porodica je bila u mogućnosti da ga koristi.

Pogledali smo i druge apartmane u Appia Antica Resort-u, kako bi bili informisani za buduće posete. Svi su lepo namešteni i izgledaju veoma komforno. Obavili su sjajan posao sa ovim mestom i toplo bih ga preporučio.

4  Hvala korisniku Bruce D
Ovaj komentar je subjektivno mišljenje TripAdvisor člana, a ne kompanije TripAdvisor LLC.Originalni jezik komentara je engleski na www.tripadvisor.com. Prikaži original
Maurizio D, Proprietario objekta Appia Antica Resort, je odgovorio/la na ovaj komentarOdgovoreno 25. septembar 2017.

Dear Bruce D,

It’s never too late to say: thank you, mostly if it is about something happened in the Eternal City.

We are all very happy to hear that you had a pleasant stay here with us, as that is the goal we all work towards. We want every person that comes here to have the best experience we can offer, so we put all our efforts, be it a lift to the near metro station or a little bit of complimentary comfort food in the fridge, or simply the desire of sharing a glass of wine while chatting in the garden. And then it turns out that sometimes, the word "effort" means "with love".

If you felt welcome, as if at a friend’s house, then why not to come again?

Ave Atque Vale
Maurizio – Owner

Komentar je napisan: pre 1 nedelju

• Datum boravka: aprila 2018., putovao/la je sa porodicom
Maurizio D, Proprietario objekta Appia Antica Resort, je odgovorio/la na ovaj komentarOdgovoreno pre 1 nedelju

Komentar je napisan: pre 1 nedelju

Savet o sobi: All appartments are good. Make your selection only by the number of people.
  • Datum boravka: aprila 2018., putovao/la je sa partnerom

Savet o sobi: We had the two bedroom unit and it was huge. It's really it's own apartment with full kitchen, full bath, 3 beds, living room and more.
Datum boravka: marta 2018., putovao/la je sa partnerom
Komentar je dobijen u partnerstvu sa ovim hotelom

• Datum boravka: aprila 2018., putovao/la je sa porodicom