Adagio Rome Vatican(Rim)(Najbolje za vaš novac!)
178 US$
152 US$
Booking.com
  • Besplatan Wi-Fi
Mercure Roma Corso Trieste(Rim)(Najbolje za vaš novac!)
110 US$
311 US$
178 US$
Official Hotel Site
Obaveštenje o popustu! 25% niže od prosečnih cena

Cena koju ste pronašli je za 25% niža od prosečne cene ovog hotela od 238 US$ za noćenje.

Analiziramo cene u periodu od 60 dana i poredimo vaš izbor sa prosečnom cenom istih boravaka da bismo se uverili da dobijate najpovoljniju ponudu.

Novotel Roma Est Hotel(Rim)(Najbolje za vaš novac!)
142 US$
226 US$
286 US$
222 US$
  • Besplatni parking
Crosti Hotel(Rim)(Najbolje za vaš novac!)
298 US$
201 US$
201 US$
175 US$
Priceline
  • Doručak je uključen
Hotel Pulitzer Roma(Rim)(Najbolje za vaš novac!)
192 US$
169 US$
Priceline
  • Restoran
821 rezultat
Ovaj komentar je preveden sa jezika engleski. Prikaži original
Komentar je napisan: 29. jul 2014.

Kako smo se divno proveli u Appia Antica Resort-u. Zaista smo se osećali kao kod svoje kuće. Boravili smo u divnom apartmanu, uređenom sa stilom, koji se sastojao od dnevne sobe, dve spavaće sobe, kuhinje (sa mašinom za pranje sudova i mašinom za veš, koje su bile od velike pomoći!!) i kupatila sa zaista sjajnim tušem. Dodatna prednost je to što je kuhinja prethodno bila opremljena đakonijama za doručak i ručak, a dočekalo nas je i vino. Prava dodatna poslastica.

Kada smo stigli pozdravili su nas Mauricio, Luiza i njihov sin Aleksandro, koji su nam pomogli oko prtljaga i pokazali okolinu. Mauricio i Luiza su proveli dosta vremena sa nama, starajući se o tome da nam bude udobno i da smo informisani o lokalnim atrakcijama. Oni su takođe proveli dosta vremena sa drugim gostima, tako da su gosti znali šta mogu da posete, u koje restorane da odu, i da nauče nešto o lokalnoj istoriji.

Bašta je divna i veoma opuštajuća. Rim može da vas izbezumi, usled razgledanja grada i dosta pešačenja, i zbog velikog broja turista, autobusa i metroa. Kada smo se umorili, vratili smo se u Appia Antica Resort kako bi se odmorili u hladu drveća u bašti, čitajući i opuštajući se, slušajući ptice u drveću i povremeno praćakanje koi riba u koi jezeru. Ovo je velika prednost Appia Antica Resort-a.

Appia Antica Resort je udaljen manje od kilometra od antičkog Apijanskog puta (Appia Antica). Toliko je blizu da smo prošetali nekoliko puta do tamo, i takođe trčali po starom kamenju te antičke, rimske ceste. To je nešto što većina turista nije u prilici da učini. Tako da kada odsedate u Appica Antica Resort-u, postarajte se da istražite Apijanski put.

Takođe, bežični internet je bio izuzetan. Druga mesta na kojima smo odsedali su nudila bežični internet, ali nikada nije funkcionisao tako dobro. Cela porodica je bila u mogućnosti da ga koristi.

Pogledali smo i druge apartmane u Appia Antica Resort-u, kako bi bili informisani za buduće posete. Svi su lepo namešteni i izgledaju veoma komforno. Obavili su sjajan posao sa ovim mestom i toplo bih ga preporučio.

4  Hvala korisniku Bruce D
Ovaj komentar je subjektivno mišljenje TripAdvisor člana, a ne kompanije TripAdvisor LLC.Originalni jezik komentara je engleski na www.tripadvisor.com. Prikaži original
Maurizio D, Proprietario objekta Appia Antica Resort, je odgovorio/la na ovaj komentarOdgovoreno 25. septembar 2017.

Dear Bruce D,

It’s never too late to say: thank you, mostly if it is about something happened in the Eternal City.

We are all very happy to hear that you had a pleasant stay here with us, as that is the goal we all work towards. We want every person that comes here to have the best experience we can offer, so we put all our efforts, be it a lift to the near metro station or a little bit of complimentary comfort food in the fridge, or simply the desire of sharing a glass of wine while chatting in the garden. And then it turns out that sometimes, the word "effort" means "with love".

If you felt welcome, as if at a friend’s house, then why not to come again?

Ave Atque Vale
Maurizio – Owner

Komentar je napisan: pre 2 dana

Savet o sobi: All the rooms are unique with many different bedroom plans. The area is quiet so there's no concern with noise at night.
  • Datum boravka: jul 2018., putovao/la je sa partnerom
Komentar je napisan: pre 6 dana

Datum boravka: april 2018., putovao/la je sa partnerom
Komentar je napisan: pre 6 dana

Savet o sobi: I think there are nothing but perfect rooms.
  • Datum boravka: maj 2018., putovao/la je samostalno
Komentar je napisan: pre 1 nedelju

Datum boravka: jun 2018., putovao/la je sa porodicom
Komentar je dobijen u partnerstvu sa ovim hotelom