Poruka od Tripadvisora:Privremeno je zatvoreno
Dvorac

Prelep pogled na more, sumovito, ima i botanicku bastu, ulazak se naplacuje u sam dvorac, ali okolo... pročitajte više

Komentar je napisan: 20. mart 2018.
ZoraL41
Divan izlet

Boravak u Trstu nam je upotpunjen ovim izletom.Divno nam je bilo,predivan vrt,dvorac na samom rubu... pročitajte više

Komentar je napisan: 28. januar 2018.
tijanah84
Pročitajte sve komentare (5.907)

5.907 rezultata
3.805
1.643
3.805
1.643
Komentar je napisan: 26. april 2017.

Muzej na obali u dvorcu brata Cara Franje Josipa, vojvode Maxa. Uz njega je lijepi park i nedaleko i marina. Muzej vrijedi obići kada se zateknemo u Trstu, ima mnogo eksponata vezanih za pomorstvo i brodove.

Datum aktivnosti: maj 2016.
Hvala korisniku zpetrov9
Komentar je napisan: 21. avgust 2016.

Lokacija Kaštela je prelepa. Sama građevina nije toliko velika, ali je interesantna postavka. Fantastičan je osećaj dok ste na balkonu iznad mora.

Datum aktivnosti: avgust 2016.
Hvala korisniku MarPanci
Komentar je napisan: 4. avgust 2016.

Nestvarno lep dvorac u čijim je sobama veoma lako zamisliti kako su živeli njegovi stanovnici. Dok idete iz jedne bogato nameštene sobe u drugu, neprestano očekujete da se odnekud pojavi zadihana princeza obraza rumenih od svežeg morskog vazduha, u raskošnoj haljini od teške istočnjačke svile, u potrazi za rodjakom plave krvi koji je upravo velikim jedrenjakom doputovao sa Dalekog Istoka donoseći joj vredne poklone.

Datum aktivnosti: jul 2016.
Hvala korisniku 95bony
Komentar je napisan: 16. april 2016.

Dva puta smo posetili ovaj zamak na samoj obali i prelep je. Njegova autentična unutrašnjost kao i sama lokacija ostavljaju bez daha posetioce. MIris mora i hladovina u basti zamka su samo prateci detalji koji ovu destinaciju čine toliko atraktivnom da bih se vratili ponovo i ponovo. Preporučujem da svako ko piseti ovu regiju nađe vremena i za obilazak ovog zamaka. Nećete se pokajati.

Datum aktivnosti: maj 2015.
1  Hvala korisniku Bratislav1
Komentar je napisan: 18. februar 2020.

Datum aktivnosti: februar 2020.