“Omiljeni kafić na kanalu Ponte Rosso”
Komentar o hotelu Caffe' Rossini

Caffe' Rossini
Rangiran na 688. mestu od 857 Restorani u Trstu

Pa gde bi smo svi mi koji pamtimo Trst iz onih vremena kada smo skoro svi iz ex YU dolazili ovde po 501 fakrmerke i spenserice, najrađe seli na omiljenu kafu ili piće ako ne negde na Ponte Rosu. Rossini je jednini koji ima splav u kanalu i nudi neki drugačiji šmek i pogled na sve strane. Onako u žamoru ljudi koji tu sede ili prolaze, uz caffe in bicchiere kako to domaći ovde piju ili uz podnevni Aprol spric uz koji dobjete čips ili zalogajčiće pizze, asocirate uspomene na crvene narandže u mrežici koje su se tu negde prodavale i koje ste kao dete prvi put baš tu negde videli.

1  Hvala korisniku zorica0138

Komentar je napisan: 16. jun 2019.

Komentar je napisan: 7. jul 2018.

Datum posete: jul 2018.
Komentar je napisan: 21. jun 2018. sa mobilne aplikacije

Datum posete: jun 2018.
Komentar je napisan: 8. april 2018. sa mobilne aplikacije

Datum posete: april 2018.

Putnici koji su gledali informacije o mestu Caffe' Rossini gledali su i

Caffe' Rossini – bili ste tamo? Ispričajte nam utiske!