Ostavlja bez daha <3

Samo po sebi jedno neverovatno iskustvo! Jeste da ima puno turista, velike su guzve gde god da se... pročitajte više

Komentar je napisan: 4. mart 2020.
katarinaivan
Subotica, Srbija
POSEBNO MESTO NA ZEMLJI

Predivno jednom recju. Izdvojite svakako par dana za obilazak Venecije,zasluzuje. Raspitajte se... pročitajte više

Komentar je napisan: 4. mart 2020.
09alex05
Pročitajte sve komentare (40.965)

40.965 rezultata
30.383
8.929
1.369
30.383
8.929
1.369
Komentar je napisan: 3. mart 2019. sa mobilne aplikacije

Vodena ' avenija" Venecije, mnogo " podnosljivija" od kako kruzeri nemaju pristup obali, komercijalizovano SVE, ali to je Venecija koja je ocaravajuca u svakoj zivotnoj dobi.
Vaporeti su idealni kao prevoz i pogled na palate..ali..veliki oprez od dzeparosa na svakom koraku.

Datum aktivnosti: februar 2019.
Hvala korisniku Seaside116291
Komentar je napisan: 22. januar 2019.

Ovo mi je treća poseta Veneciji.
Došli smo brzim katamaranom, iz Rovinja. Put je trajao dva sata.
6-7 sati na ovom lepom mestu je svakako malo (vraćamo se isti dan),
no planiram uskoro kolima doći na dva-tri dana.
Ako jednom dođete u grad, siguran sam da ćete mu se vraćati kao i ja.

Datum aktivnosti: jul 2018.
Hvala korisniku PherroP
Komentar je napisan: 5. januar 2019. sa mobilne aplikacije

Ako se nadjete na ovom mjestu morate se voziti gondolom i upijati sve te detalje venecijanske kulture.Stvarno je prekrasno!

Datum aktivnosti: decembar 2018.
Hvala korisniku Smile_just_smile
Komentar je napisan: 30. decembar 2018. sa mobilne aplikacije

odlična kolacija , ali sobe su prestare , kreveti također , usluga je dobra , smrdi sve po tuđini , kao i velika većina grada Venecije

Datum aktivnosti: decembar 2018.
Hvala korisniku Rajcic J
Komentar je napisan: 14. oktobar 2018. sa mobilne aplikacije

Cesta Vaporretem trasa 1 od hlavniho nadrazi po Zaccaria. Neobycejny zazitek. Prujezd pod mostem Rialto. Krasna atmosfera. Vrele doporucuji.

Datum aktivnosti: oktobar 2018.
Hvala korisniku Radek N