Poruka od Tripadvisora:Privremeno je zatvoreno
Gallerie Degli Uffizi
Otvoreno danas: Zatvoreno
Prekrasna kolekcija umjetničkih djela

Komentar je napisan: 28. jul 2018.
726ozb
Split, Hrvatska
Obavezna poseta

Komentar je napisan: 5. maj 2018.
gost23320
Novi Sad, Srbija
Pročitajte sve komentare (37.140)

37.140 rezultata
26.143
7.442
2.485
26.143
7.442
2.485
Komentar je napisan: 28. jul 2018. sa mobilne aplikacije

Ovdje smo proveli više od 3 sata diveći se najvećim remek-djelima svjetske umjetnosti, kada ste u Firenci, galeriju Uffizi jednostavno je obavezno razgledati. Jedina mala zamjerka je što smo dugo tražili izlaz, mislim da bi putokazi mogli biti organiziraniji.

Datum aktivnosti: april 2018.
Hvala korisniku 726ozb
Komentar je napisan: 5. maj 2018.

Veoma lepa kolekcija umetnina koja je lepo postavljena i koju svakako treba videti. Problem je bio kod ulaska u galeriju, iako smo zakazali vreme ulaska mesec dana ranije, čekali smo skoro sat vremena da bi ušli. Koliko bi čekali tek da smo morali tad da kupimo ulaznice?!

Datum aktivnosti: april 2018.
Hvala korisniku gost23320
Komentar je napisan: 11. jul 2017.

kad odete i vidite remek dela oslikana na zidovima ne možete da odvojite pogle sa njih, prelepo uzbuđujuće veličanstveno tu reč mnogo koristim ali ljudi zaista morate posetiti

Datum aktivnosti: oktobar 2016.
1  Hvala korisniku gavrilovicdragana16
Komentar je napisan: 21. mart 2017.

Ako posetite Firencu i ne obiđete galeriju Ufizzi, gotovo kao da niste ni bili. Galerija je ogromna i potrebno je odvojiti skoro čitav dan da bi se dovoljno videlo, ali za sve ljubitelje umetnosti i estete ovo je nezaobilazno mesto.

Datum aktivnosti: maj 2016.
Hvala korisniku machkemale
Komentar je napisan: 10. novembar 2016.

Za ljubitelje umjetnosti Ali i za Sve ostale Ovo je muzej koji treba obavezno posjetiti.Tu ce te vidjeti slike koje se nalaze u mnogo udzbenicima iz koji smo ucili.Jedan od najvaznijih muzeja u Firenci.Zasigurno,najpoznatiji.Pa,tu je sniman i Inferno

Datum aktivnosti: oktobar 2016.
Hvala korisniku Zoja969