“Divan boravak”
Komentar o hotelu Storchen Zurich

Najbolje cene za period
Prijavljivanje dd.mm.gggg. Odjavljivanje dd.mm.gggg.
Cene su za 1 sobu, 2 odrasla(ih)
Prikaži cene
Uporedite najbolje cene sa najpopularnijih sajtova za putovanja
i još 10 sajtova!
Storchen Zurich
Rangiran na 4. mestu od 137 hotela u Cirihu
Ovaj komentar je preveden sa jezika Енглески. Prikaži original
Komentar je napisan: 29. jul 2014.

Moja žena i ja odseli smo u Storchen-u par dana ranije ovog meseca. To je bio naš prvi boravak u ovom hotelu, i bili smo veoma srećni. Obavestio sam ih ranije da naš let stiže u 6 i 30 ujutru i zatražio sam rano prijavljivanje. Srečan sam što su prihvatili i to bez doplate. Soba je bila veoma prostrana i dobro opremljena nameštajem sa lepim pogledom. Osoblje je bilo učtivo i lepo vaspitano. Konsijerž nam je pomogao oko nekoliko restoranskih rezervacija i pozivanja taksija. Obrok u hotelskom restoranu Rotisserie je bio odličan. Lokacija je u centru, male stare staze starog grada vode do ulice Bahnof koja je udaljena svega nekoliko minuta.
Neću oklevati da opet odsednem ovde.

Hvala korisniku PKS1954
Ovaj komentar je subjektivno mišljenje TripAdvisor člana, a ne kompanije TripAdvisor LLC.Originalni jezik komentara je Енглески na www.tripadvisor.in. Prikaži original
StorchenZurich, Geschäftsführer objekta Storchen Zurich, je odgovorio/la na ovaj komentarOdgovoreno 6. avgust 2014.

Dear Guest

Thank you very much for your kind rating and it with great joy to see that you had a very pleasant stay with us.

We look forward to welcomeing you soon again and wish you a wonderful summer.

Best regards

Hvala korisniku john a
Komentar je napisan: pre 5 dana sa mobilne aplikacije

Datum boravka: oktobra 2017., putovao/la je poslovno
Hvala korisniku jolly999
Možda će vam se dopasti i ovi hoteli...
Putnici su pogledali i ove hotele u Cirihu
Old Town
Zurich Marriott Hotel
Br. 21 od 137 u: Cirih
853 komentara
Prikaži cene

Storchen Zurich – bili ste tamo? Ispričajte nam utiske!

Dodatne informacije – Storchen Zurich

Adresa: Weinplatz 2, Cirih 8001, Švajcarska
Broj telefona:
Lokacija: Švajcarska > Kanton Cirih > Cirih > Old Town
Pogodnosti:
Poslovni centar sa pristupom internetu Besplatan doručak Besplatan brzi internet (WiFi) Dozvoljeni kućni ljubimci Restoran Usluga u sobama Apartmani Pristup za invalidska kolica
Stil hotela:
Br. 2 među porodičnim hotelima u Cirihu
Br. 4 među poslovnim hotelima u Cirihu
Br. 4 među luksuznim hotelima u Cirihu
Br. 7 među romantičnim hotelima u Cirihu
Raspon cena: 42.063 RSD - 75.179 RSD (Na osnovu prosečnih cena za standardnu sobu)
Kategorija hotela:Zvezdice: 5 — Storchen Zurich 5*
Broj soba: 66
Opcije rezervacije:
TripAdvisor je ponosan na partnerstvo sa Expedia, Hotels.com, Booking.com i 5viajes2012 S.L. jer možete da pravite bezbedne rezervacije za Storchen Zurich. Svakog meseca pomažemo milionima putnika da pronađu savršeni hotel za privatna i poslovna putovanja, uvek uz najbolje popuste i specijalne ponude.
Poznat i pod nazivom:
Storchen Zurich Hotel
Summit Zurich
Hotel Zum Storchen a Summit
zürich Summit

Da li je ovo vaš profil na TripAdvisoru?