“Uzas”

Brasserie Midi
Rangiran na 208. mestu od 951 Restorani u Gentu
Kuhinje: belgijska
Komentar je napisan: 10. decembar 2019. sa mobilne aplikacije

Nazalost gospoda iz midija nemogu prihvatiti losu kritiku pa cu ponovo napisati iskreni review..zbunjeno i simpaticno osoblje i ugodan lokal s simpaticnom terasom,a uzasnom klopom.najgora pileca krilca ikad.skuhana kondorova krilca u ljepilu,isuseni hamburger s krumpirima koji to nisu(barem su u belgiji svuda super)i posusene lazanje.jos se sjecam tog iskustva.na menadzmentu je da se potrude oko kuhinje,a ne oko iskrenih komenata.ako lazem ja valjda mi ne laze zena ili dijete.

Hvala korisniku crewa2017

Komentar je napisan: 9. oktobar 2019.

Komentar je napisan: 17. jul 2018.

Datum posete: jul 2018.

Putnici koji su gledali informacije o mestu Brasserie Midi gledali su i

Gent, Provincija Istočna Flandrija

Brasserie Midi – bili ste tamo? Ispričajte nam utiske!